Yeni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Yeni'den

3 posters

YENI YONETIM AILE SENARYOSU

Zeyno
    Zeyno
    Admin
    Admin

Kadın
    Ruhsal Durumum: : YENI YONETIM AILE SENARYOSU Asikts0
    Durumum: : YENI YONETIM AILE SENARYOSU Disardago3
    Katılımı : :
    YENI YONETIM AILE SENARYOSU Left_bar_bleue100 / 100100 / 100YENI YONETIM AILE SENARYOSU Right_bar_bleue

Takımı : YENI YONETIM AILE SENARYOSU Galatasaray

YENI YONETIM AILE SENARYOSU Empty YENI YONETIM AILE SENARYOSU

Mesaj tarafından Zeyno Perş. Nis. 17, 2008 4:59 pm

Yeni yonetim aile senaryosu en guzel bolumleriyle yakinda sizlerle
    Zeyno
    Zeyno
    Admin
    Admin

Kadın
    YENI YONETIM AILE SENARYOSU Left_bar_bleue100 / 100100 / 100YENI YONETIM AILE SENARYOSU Right_bar_bleue

YENI YONETIM AILE SENARYOSU Empty Geri: YENI YONETIM AILE SENARYOSU

Mesaj tarafından Zeyno Ptsi Nis. 21, 2008 1:37 am

10 ayri hikaye hepsi bir birinden guzel 10 ayri insan 10 ayri hayat bu da bizim hikayamizin baslangicidir.

Karakterlerimizi

Arzu ve Sevket mutlu bir yuvalari vardir, aksi bir kaynana yuzunde
    Arzu bu gunlerde cok huzursuzdur ama arkadaslari sayesinde bununda ustesinde gelecektir

Deniz ve Cansel onlarda mutlulardir ama Canselin yilardir cabalamasina
    ragmen denizin kariyer sevdasindan dolayi bir turlu evlenemisler, bu aralar
    zeyneple (mavisle) arasi bozuk olan deniz de cok sinirlidir kime catacagini bilemez bir haldedir.
    dostluklari belki en buyuk sinavi simdi yasiyacaklardir.

Ozlem okuluna devam etmektedir beyin cerrahi icin calisan ozlem karisina cikan supriz aski
    kabul ederek kariyermi askmi yada ikisi birde olurmu bize gosterecek.

En sonunda istedigini yapmis istanbula okul icin gelmistir, ama bu gelis ne gelistir, okulun 3 yakisikli erkeklerini
    pesine takan selin cok tehlikeli bir oyun oynayarark kendini zor durumda birakacaktir.

Elif ve ozge kendi dergilerini cikartmislardir, cok basarililardir, odul ustune odul alan cift Elifin Jamese asik olup
    evlenme karari alarak nasil bir degisim yasayacaklardir.

Zeynep (arsiz) ilk sefer asik olmustur ve zamanla askina karsilik alacakmi almayacakmi okuyacagiz,
    neler yasayacak, napacak hep beraber bu guzel spor ogretmenin maceresani okuyacagiz

Dilan bu aralar gelecegi icin plan yapaktadir cok sinavi vardir ve hepsini gecmek zorundadir bu firsati kacirmak istemez

Zeynep (boncuk) yurt disana tatli gitiginde Joshla tanismis ve evlenmis ani bir kararla hareket eden zeynep
    butun arkadaslarinin soylediklerine rahmen iliskisine sonuna kadar sahip cikmaya caliscak

ve zeynep (mavis) ve cenk, mutlu bir evlilikleri olan ciftimiz cenkin yogun calisma temposu ve zeynepin cenkin kardesi denizle olan kavgalari yuzunde biraz bozuktur bakalim nasil duzelicek

Zeyno
    Zeyno
    Admin
    Admin

Kadın

Mesaj tarafından Zeyno Ptsi Nis. 21, 2008 1:58 am

Bolum 1

Arzu ve Deniz oglen yemegi icin bir kafede bulusmuslardir, yavasca kayfelerini yudumlayan ikili bu arda sohbete devam ediyorlardir.
    A: kizlari aradinmi onlarda geleceklermi balim?
    D: Arzu aradim dedim geliyor hepsi derkne kapida dilan girer
    Arzu hemen ayaga kalkar ona sarlir, denizde
    A: Dilosum bebisim seni cok ozlemisim
    D: Arzucum bende sizleri ama dersler malum diyerek anlatir
    kizlar konusmaya devam ederler

Diger yanda iki Zeynep (boncuk ve arsiz) kafeye dogru beraber yuruyorlardir
    Arsiz: kizlari cok ozlemisim ben 2 ay oldumu boyle hep beraber olali
    boncuk: yok cnm okadar olmamistir derken ayagini burkar
    Boncuk: ahhhhh diye aci icinde bir ses cikartir
    Arsiz elinde tutarak boncugu yerinde kaldirir
    A: kizim dikkat etsene bak benim gibi spor takil ne o topukla sanaki boyun kisa, ayaklarin kirilinca oda bir ise
    yaramayacakya neyse der
    boncuk hem aglar hem guler arsiza ne diyecegini bilemez
    A: hadi bana yaslanda soyel kafeye girelim buz koruz
    B: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne buzu hayir olmaz oyle soguk soguk iyyyy istemem der
    Arsiz gulerek: istersen buz yerine et basalim diyerek boncugu cekerek yurutur.

Selin okulda cikmis simdi Ozlemi almak icin bekliyordur onlarda simdiye kafede olmalari gerekiyordur ama Ozlem herzamanki gibi gecikmisti, Selin arkasinda bir islik sesi duydu ilk duymamislikta geldi ama birdaha duyunce kendini tutamadi hemen kafasini cevirdi etrafina bakindi arkasinda duran adam baristi, ne diyecegini bilmiyordu
    simdi goz goze gelmisken ona birsey demede gitmesi dogrumu derken ilerde kosarak gelen ozlemi fark eti,
    ozlem hemen selinin yanina geldi
    nefes nefese konusuyordu
    O: hadi, gidelim bizi bekliyorlar dedi
    Selin barisin gozlerine birdaha bakti ve arkasina bakmada yurumeye basladi
    O: o kimdi?
    Selin bilmem ama yakisikli cocuktu diye gulumsedi.

butun kizlar simdi kafedeydi elif ve ozge de katilmilardir kizlara.
    Zeynep (mavis) haric hepsi ordaydi sohbet koyuydu bir ara kimse
    onun gelmedigini fark etmedi
    Elif: Baya zaman oldu kizlar bunu yapmayali grup halinde daha cook yapmamizlazim
    Arzu: bencede bak hepimiz ne kadar ozlemis bir birimizi diyerek konusurken
    garson masaya geldi
    G: hanimlar siparislerinizi ala bilirmiyim diye sordu,
    butun kizlar siparizlerini verdikten sonra garson bir yazdiklarina bir kizalara bakti
    burasi olnarin herzaman geldikleri mekandi.
    Garson: diger hanim nerde bir kisi eksiksinizde diyince
    kizlarin hepsi bir birlerine bakmaya basladilar, cok saskinlardir, mavisin orda olmadigini
    yeni fark etmislerdi, belkide gec gelecek diye dusunuyorlardi ama o hic gec kalmazdiki.
    Arzu denize bakti
    a: deniz sen butun kizlari aradim dedin mavis nerde?
    D: aradim dedim geldiler iste arzu hepsi burda, onada ulasamadim acmadi telefonunu der
    arzu sinirlenmistir: aaa nasil acmaz birde ben deneyim der
    zeynipi arar ama cevap yoktur, kizlar sirayla dener ama sonuc hem aynidir.
    Denizde uzgundur mavisin burda olmadigina ama simdi kizlara kavga etiklerini anlatmak istemez.

kizlar mavise ulasamadiklari icin onsuz devam ederler yemeklerine ama hic birinin tadi yoktur.
    sonra arzunun aklina bir fikir gelir
    A: deniz abini arasana bir o bilir mavisin nerde oldugunu
    Deniz pekte istekli degildir
    D: o bilmezki simdi istedir der
    ama kizlarin bakislari icin de cenki arar 1, 2 ,3cu calista acar
    C: effendim deniz
    D: abi biz mavisi soracaktik telefonlarimiza cikmiyorda
    cenk deniz ve mavis arasinda gecen tartismayi bilmiyordur
    c: bugun mahkemesi vardi belki ondan ulasamiyorsunuz der

mavisin grup bulusmasinda haberi yoktur, butun gun ac gezmistir ve kafeye zor adimlarla girer
    bayilacak gibi bir hisi vardir, iceri giridiginde herzaman kizlarla oturdugu masaya dogru bakar,
    baktiginda gorduklerine inanamaz, yere yiglir , yere dusen kadini fark eden kizlar aceleyle ayaga kalkar.

bu bolumde burda biter cok guzel olmadi ama uyukulu uykulu anca bu kadar bakalim benden sonra kim yazacak
    sevgi sihirbazı
    sevgi sihirbazı
    Admin
    Admin

Kadın
    Ruhsal Durumum: : YENI YONETIM AILE SENARYOSU Keyifliqs5
    Durumum: : YENI YONETIM AILE SENARYOSU Mesgulrc6

Takımı : YENI YONETIM AILE SENARYOSU Besiktas

Mesaj tarafından sevgi sihirbazı Salı Nis. 22, 2008 1:49 am

aslında zeynep bayılırken onların yokluğunu hissetmediğini düşünür,ama bilmez ki kızlar ona ulaşamadıkları için deli olmak üzeredirler...
    tüm kızlar panikle ayağa kalkarlar...
    d:zeynepp(deniz sendeler kızlar onu olduğu yere oturturlar)
    özlem lavabodadır,aruz elinden geleni yapar...
    arzu:canım zeynep aç gözlerini,zeynep hadi aç gözlerini
    diğer kızlar deli gibi korkmuşlardır...
    arzu:(garsona bakar) şeker getirin,şekeri düştü...
    garson:buyrun efendimm
    arzu(zeynebin ağzına şekeri koyar ve zeynep gözlerini açmaya başlar)canımm iyi misinn
    zeynep:(etrafında herkesi görünce ağlamay başlar)benden vazgeçtiniz sandım,sizi öyle beraber görünce sandım ki...
    deniz:sandığın şeyi söyleme küçük hanım,ödümüz koptu burda,neden telefonlarımızı açmadın
    zeynep:ben sadece... yanlız kalmaya ihtiyacım vardı,hem duruşmam için hazırlık yapmam gerekiyordu...
    bu arada zeynep masada oturuyordur,kızlarsa etrafında...
    zeynep yerinden kalkar,denizin gözlerine bakar...
    zeynep:tamam,hatalıyım.düşündüğüm şey sandığın şey değildi,sadece seni korumak istedimm,ama ben artık senle konuşmadan durmam...bana eskisi gibi kocaman sarılcak mısınn?
    deniz:gel buraya deli...bidaha beni yanlız bırakma tamam mı,heleki sana ihtiyacım olduğu zaman
    zeynep:akıllandım artık der ve gülmeye başlarlar...
    ortamdaki gergin ve kasvetli hava bi anda dağılmış neşeli konuşmalar başlamıştır bile...
    s:buraya gelirken bi çocuk gördüm,of ya aşık oldumm
    tüm kızlar hep bir ağızdan:yine mi ya,ve sonrasında kocaman bir kahkaha
    s:öyle demeyin bu seferki başka be,ilk görüşte aşk bizimkisi
    özge:tahmin ediyorumm,2 gün sürer
    elif:aa çok dedinn,bizimki aramaz bile onu
    özlem:yeni birini görene kadar bu aşk sürer
    zeynep:kızım usanmıcak mısın ya,ne kadar çok aşık oluyosun sen
    selin:tabi biz sizin gibi gerçek aşkı bulamadık
    arzu:gerçek aşk bizi buldu
    deniz:ben bi canseli arayımm
    arsız:tabi gerçek aşk dediniz kız,aşkı alevlendi...
    boncuk:çok acıyo ya
    arsız:o kadar topuklu giyersen böyle olur,bide önüne bakmıyonn
    boncuk:kadını gösteren ayakkabıdır,zarifliktir,senin gibi düz taban giyemem
    arzu:bunlar yine başladı ya...hep beraber o hale gülerlerr:))
    deniz:zeynep ne yapıcaksın burdan çıkınca
    zeynep:büroya gidicem canım ordan da bayrampaşa cezaevine,bi mahkumla konuşmam gerek
    arzu:bu akşam bendesiniz
    deniz:emin misin bela bi kaynanan var
    arsız:ama şeker gibide kocası
    arzu:itiraz yok bendesiniz,erken gelin yemek yok bişeyler yapalımm,deniz bi yere kıpırdama,burdan bana beraber geçelimm
    deniz:tamam canseli arayım o da gelsinn
    zeynep :ben kaçtımm bir an önce yapayım işlerimi,cenkide alırım geliriz
    arsız:benide akademiye atsana
    boncuk:ben ne olcamm,
    arzu:o ne demek kızımm gelsene
    boncuk: ya gelcemde ayağımm biriniz yardım etseniz diyorumm
    elif:haa şimdi anladımm sakar kuş yardım istiyo
    tam kafeden kalkarlarken,onu görmek planlarında hiç yoktur
    emre:oo yine kızlar takımı toplanmış...
    tüm kızlar gergindir,birbirlerine bakarlar...

emre kim acaba??? devamını kim yazıcak bakalımm
    Zeyno
    Zeyno
    Admin
    Admin

Kadın

Mesaj tarafından Zeyno Çarş. Nis. 23, 2008 9:10 pm

Kizlar Emrenin Arsiza duydugu ilgide hepsi haberdardir ama bundan arsizin hic haberi yoktu
    Kizlar orda cikmak uzereyken konusmaya cok kirsatlari yoktu
    Arzu: Emre bizde gidiyorduk, aksam icin varmi?
    Emre: yok hayirdir?
    Arzu: bizim evi biliyorsun, aksam yemekte bizdesin itiraz istemiyorum diyerek
    yurumeye baslar diger kizlar pesinde, Emrenin gozu sadece arsiza odakli onu izleyerek
    gulumser, bu yemekte cok eglenecektir.

aksamki davete katilmaya az kalmistir, kizlar evlenirnde hazirlanmaya gitmislerdir, hepsi
    ayri bir dert sarmistir, bazilari yemek goturmek icin hazirlarken bazilarim islerle ilgilenir
    bazilarida bu kisa zamani degerlendirme derdindedir.

Mavis mutvakdadir cenk kapida girince, iyice dalmistir yemek yapmaya, arda kirildiginda birsey unutmak
    istediginde girerdir oraya sogan dorarken aglamak agladigi gercegi saklamak icin bire birdir.
    Cenk geldiginde bunu yapiyordur
    C: askim diyerek yanagina kucuk ama okadar etkileyici bir opucuk birakir
    zeynepi oylece izler yine birseyleri vardir ama anlatmiyordur, bundan emindir cenk
    M: askim aksam arzulardayizya yemek yapmak istedim onun sevdikleri seylerden derken cenkin burnuna bir koku gelir
    C: askim arzu yanik ne seviyor deyince mavis panikle o an sogana indirmek icin indirdigi bicakigi eline
    idiriken cenk durdurur, ya fark etmeseydi
    cenk zeynepe merakli gozlerle bakarken zeynep bir anda firindaki pogcalari hatirlar
    elini hemen bez almada firina atar
    ama elinin acimasiyla geri ceker, cenk elini tutar zeynepin direk soguk suyun altina tutar.
    mavis: offffffff cenk birak beni gitti pogcalar cikart sunlari diye ona bagir
    simdi cenk emin olmustur, bugun bu kizda birsey vardir ve ogrenene kadar pesini birakmayacaktir,
    firinda yanmis olan pogcalari cikartir.

Arsiz ve Dilan beraberlerdir, dilan derslerden cikip gitmek istemez ama arzuyuda kiramaz,
    Arsizin gitmemek icin baska nedenleri vardir
    D: arsiz sacmala geliyorsun dediysem geliyorsun
    A: ben giymem o elibiseyi o ayakabilari ben spor takilacagim banane yabanci yeremi gidiyoruz sadece arzulara
    D: Ya arzunun talimatlari var zorlada olsa giyeceksin sen o elbiseleri
    A: offf ya offf biktim sizden ne bu ya bir rahat yok diyerek somurtarak ustunu degismek icin odaya gider.

Boncuk evde ayaginin ustunde buz ustunu degismis bir halde Joshu beklemektedir, gelirken brownie istemistir bakalim getirecekmi diye dusunurken kapida girer, boncugun yuzunde kocaman bir gulumseme yerinde kalkmaya calisir ama kalkamaz, bu arada kosarak Josh yanina gelir brownieleri koltugun ustune atar. cok iyi turkce biliyordur Josh.
    J: askim ne oldu diyerek hafiften zeynepin bacagina dokunur
    Zeynep acimis gibi yuzunu eksitir ama gercektende cok acimiyordur
    Josh brownieleri atigi koldugun ustune oturur, hic fark etmez gozu zeyneptedir
    zeynep gulmeye baslar cunku daha yeni fark etmistir onun neyin ustune oturduguna
    J: neye guluyorsun? diyerek hafifte sinirli bir halde zeynep bakar onun tek sucu zeynep bakarken yanlis yere oturmaktir.
    B: askim bebisim arzulara goturmek icin brownie aldinmi?
    Josh saskindir sonra ne oldugunu anlar ayaka kalkar ama zeynepin gulmesiyle kendide gulmeye baslar.

Deniz oda ustunu degisyordur cansel onu almaya gelmistir oda beklemekte yorulmustur ve denizin oldugu odaya dogru yonelir, deniz ustunu tam giymistirki deniz iceri girer
    deniz saskindir
    D: cik odamda cansel olmaz burda olamazsin hadi
    cansel yavasca denize dogru yonelir onu cok ozlemistir ve bu kiz onu deli ediyordur, kac sefer evlenme teklifi etigini kendi bile unutmustur ama boylede olmuyordur.
    kendine hakim olmaz, denizin yuzunu tutar dudagini dudagina goturur, deniz ise onun opucuklerine cevap vermede kendini tutamaz, onu cok seviyordur ama evlenmede birsey olmasini istemiyordur, cansel denizin boynunu opmeye baslar sonra tekrar denizin gozune bakar
    c: seni seviyorum daha zamanimiz var diyerek ima eder deniz sinirlenmistir, canseli ne kadar severse sevsin buna izin vermeyecektir
    d: ne zamani ne diyorsun diyerek canseli ustunde yiter
    c: deniz yeter yeter anladinmi yeter benimde duygularim ihtiyaclarim var diyerek denize cikisir,
    deniz sasmistir canselde bu tepkiyi beklemez, cansel tekrarda denizin dudaklarina yapisir, onu istiyordur, onunla evlenmek istiyordur ve denizin opucuklerine hala karsilik verdigini nefes nefese kaldigini gordugunde denizin kulagina fisildar,
    c: benimle evlenirmisin?
    deniz o anda canselin ne sordugunu anlamamistir ama heycanla yasadigi duygular icinde
    evet demistir cansel duyduklarina inanamaz
    evet dedi evet dedi diyerek yukari asaga atlamaya baslar denizi cok seviyordur
    deniz ne oldugunun hala farkinda degildir ama cansel bir daha dudagina yapisinca zaten umurnda olmadigini fark eder.

Elif ozge selin ve ozlem arzulardadir, diger kizlari bekliyorlardir, Selin muzigi ayarliyordur, yine hayko konmustur ve sevketle arzu mutvakta bunu duyunca gulmeye baslarlar
    s: seninki costu yine
    a: napsin seviyor, sana diyorum tanistiralim aksam cagirsak nolurdu
    s: tamam baska zaman olur diyerek arzuyu kendine ceker
    arzunun yuzu kizarmistir,
    s: seni ne kadar sevdigimi soyledimi bugun derken kapi calar arzu hizli bir sekilde
    sevket opucuk kondurak kapiya kosar
    sevket arkasinda: yavas arzu biryerini kiracaksin der

arzu kapiyi actiginda eli sargili bir sekilde karsisina mavis ve cenk cikmistir elinde bir paket vardir
    arzu mavise bir sarilir ici gider onu oyle gorunce aglamak gelir icinde
    mavis: balim ya bu kadar uzulme benimkiler yandi ama ben yinede getirdim der
    arzu ne oldugunu anlamamistir
    cenk: dinleme arzu sunu pogca yapacagina size kendini kavurdu getirdi diyerek guler
    arzu da kendini tutamaz oda gulmeye baslar mavisle iceri girerler kizlarin yanina ne olduklarini
    mavis anlatikca diger kizlar guler
    E: mavisim sen yemek yapmakta vazgec birak baskasi yapsin sen yaka yaka kul olma kendini derken
    o: oo elif hanim cok igrenc espriydi der
    kizlar onlarin arasinda sogukluk sezer,
    mavis: noluyor size?
    ozge: elif hanim asik olmus diyerek haykirir
    diger kizlar cok saskindir
    arzu: kime derken? yine kapi calir
    arzu kapiya giderken arkasinda bagirir ben gelmede aciklama der karsisina boncuk ve josh cikar
    hosglediniz dedikten sonra Joshu cenk ve sevketin yanina salar boncugun kolunu cekerek iceri ceker
    boncuk: arzu yavas ya kolumu yerinde cikaracaksin der
    arzu: sus kiz simdi elifi dinle
    elifin yuzu kizarmistir: adi james derdemez boncuk sevinc icinde havaya atlar ayaginin agrisini unuttmustur.
    Elif nasil tanistiklarini naptiklarini anlatmaya baslar,
    boncuk: tek yapanci bende degilya ben gobek atirim der ayaga kalktigi anda kapi calar
    arzu: gobek atma hadi kos kapiyi ac
    boncuk: ama benim ayagim derken
    mavis: hadi yuru yuru gobek atmak icin ok ama kapi icin degilmi derken
    boncuk offlayarak kapiyi acar karsisinda yuzunde bin parca dusen deniz ve hic beklenmedik birsekilde mutlu olan cansel girir.
    kizlar denizin yuzunu gorunce noldu diye hep beraber sorurlar
    deniz: bu beni kandirdi diyerek bagririr
    cansel: kandirmadim sen kabul etin
    mavis: neyi kabul eti? diyerek meraklanir
    oda sesleri duyan erkeklerde odaya gelir
    cansel: benimle evlenmeyi der demez arda cenk girer
    cenk: hop bir dakika ne dedin sen denize kotu kizgin bir sekilde bakar
    deniz: abi valla kabul etmedim kandirdi beni derken
    cenk: nasil kadirdi der demez denizin yuzu kizarir anlatmakta vaz gecer
    cansel: abi sen benle gel diyerek cenki alir diyer odaya giderler

deniz: ya kandirdi beni kizlar yardim edin bu iste kurtulmam lazim diyerek haykirir
    mavis gulmeye baslar ne oldugunu galiba anlamistir
    arzu: deniz su kandirma isini birde bize anlatsana der
    deniz anlatir nasil optugunu kulagina fisildadigini evet dedigini
    ozege arada lafa atlar: deniz evet demisin kabul et artik bunun donusu yok diyince kizlar hep beraber gulerler

diger odada cenk cansele konusuyordur sevket sakin olmasi icin cabaliyordur
    cansel: abi sakin ol birsey yapamdim dinle bir
    cenk: tamam ne zaman istemeye geleceksin oyle kuru istemeyle kiz alinmaz hemde benim kardesim asla der
    cansel: abi verirsin demi diyerek cenkin gozune bakar
    cenk: bir tuzlu kahveyi ic ondan sonra bakariz der
    erkekler muhabet dalmislardir Emrede aralarina katilmistir,
    arsiz ve dilan hala ortalikta yoktur. kizlar masayi hazirlamis hepsi bir oda bekliyorlardir kapi calar
    arzu: bu onlardir diye kapiya yonelir
    kapiyi acitiginda oyle guzel topuk elbisesi harika olmus arsiz ve dilan gelir karsisinda arkasinda emrenin gozu
    arsizin ustundedir, gozunu bir dakika ustunde ayirmaz kizlar gelir iceri,
    arzu: hadi masaya oturun der herkes masaya oturur,
    selin: off size baktikca bende sevgili istiyorum der
    kizlarin hepsi gulmeye baslar, yemek keyifle geciyordur....

15 dakika sonra kapi calar
    sevket: askim birini dahami bekliyoruz der
    herkes bir birine bekler
    arzu: yok askim baska kimse yok der kapiya yonelir,
    kapiyi actiginda kizginlikla bir bayan iceri girer
    B: Lan cekil onumde kutlama yapiyorsunuz bir ben akliniza gelmiyormuyum bacum der
    kizlarin hepsi saskindir buket su anda dunyanin obur ucunda hollandada olmasi gerekiyordur
    arzu: bacum sen hollanda der
    buket: suslan dondum iste acim yemek verin diyerek masaya gecer
    arzu gulsunmu aglasinmi bilmiyordur ama simdi bu gece buketin hollanda isi birakmasina sasirmistir,
    cok buyuk bir reklam sirketinde calisan buket neden dondu diye dusunurken
    buketin telefonu calar.

bu da burda biter, cok sasma oldu ama duygu yetenegimi kayip etim devami sizden, bakalim buket neden gelmis??
    sevgi_arsızı
    sevgi_arsızı
    Moderator
    Moderator

Kadın
    Ruhsal Durumum: : YENI YONETIM AILE SENARYOSU Zararsizkb7
    Durumum: : YENI YONETIM AILE SENARYOSU Mesgulrc6

Takımı : YENI YONETIM AILE SENARYOSU Besiktas

Mesaj tarafından sevgi_arsızı Perş. Nis. 24, 2008 9:56 pm

Buket:pardon arkadaşlar…alo….
    Buket:evet benim….evet kesin kararlıyım….
    Buket:bakın ben size ayrılacapımı aylar öncesinden bildirdim..bu benbim sorunum değil…
    Buket:hayır ben şu anda istanbuldayım….
    Buket:kardeşim anlatamıyormuyum ben size…hollandaya tekrar dönme gibi bir planım yok.
    Buket:ohh heleşükür…umarım…
    Bukt:sizede iyi geceler…..
    Buket telefonu kapatır ve yemeğini yemek için çatalı ağzına yaklaştırırken herkesin sustuğunu ve sadece bukete baktıklarını fark eder….çatalı tabağına bırakır…
    Buket:neee?
    Arzu:bize söylemen gereken birşey yok mu?
    Buket:ne yani sizi bırakabileceğimi mi sanadınız..çok bile 1 senedir ordayım yeter…,
    Elif:sen ciddi misin?yani….
    Buket:evet bacılarım ciddiyim…s,izde telefondaki gibi başlamayın allahınızı severseniz…lan siz yoksa beni istemiyor musunuz?
    Elif:o ne demek buketcim….tabiki istiyoruz sadece biraz şaşırdık o kadar…..
    Buket:tamm…ya ama ben cidden açım hadi artık bana bakmayı bırakında yemeklerimizi yiyelim…
    Bunun sözün üstüne herkes yemek yemeye devam eder….gece çok eğlenceli geçmiştir….
    Arsız:ooo saat 12 olmuş…..
    Maviş:bizimkinin uyku saati geldi….
    Arzu:ya arsızcım bi gece de geç yatsan ne olur…..
    Arsız:olmaz….canlarım benim saat 5 de antrenmanım var biliyosunuz….
    Boncuk:bahane bulma bi kere…biz seni öğrenciykende tanıyorduk…..o zaman antrenmanlkarın yoktu ama sen yinede tavuktun…..
    Herkes gülmeye başlar……
    Arsız:sizinle dalaşamayacağım…..napalım canlarım benimde zayıf noktam bu….
    Arzu:oyyy kıyamam ben buna…..hadi tamam tamam izin verdim….
    Dilan:susayım diyorum ama..kardeşim sen uykucusun diye neden ben hep gece buluşmalarından mahrum kalıyorum….
    Arsız:bitanem her seferinde söylüyorum..benle beraber gelmek zorunda değilsin ki….
    Dilan:olmaz ama öyle şey..içim rahat etmiyor….
    Maviş:canım eğer istersen biz seni eve bırakırız giderken…dimi hayatım…
    Cenk:tabi dilancım kal bi seferlik….
    Arzu:bari şevket bıraksın seni….aaaa yokkkk olmaz….
    Şevket:o neden…..
    Arzu:ıı şeyyy yani.. hayatım….
    Maviş arzunun niyetini anlar ve…
    Maviş:bize ayıp olur..hem eve misafir çağırıyorsun hemde evde kalmıyorsun…..dimi arzu?
    Arzu:hıı evet balım bende tam onu diyecektim…..bilirsin şevket biz aynı şeyleri düşünürüz hep…
    Özge:evet evet bencede….çok ayıp valla….sizin için geldik….
    Şevket:ben sizi çok iyi bilirim zaten…ama neyse susuyorum…
    Arsız:ya ben kendim giderim ne olacak…
    Buket:bacım unuttun galiba..altında converse yok…
    Arsız baştan aşağı kendine bi bakar….
    Sonra kafasını dilana çevirir..
    Arsız:hep bunun yüzünden..giydirdi bunları bana..ama bişi olmaz topuklu daha makbül kafalarına geçiririm valla….
    Herkes gülmeye başlar……
    Cenk:yok olmaz bu saatte tek başına gitme…..
    Artık herkes anlamıştır olayı arsız hariç….
    Özge:evet evet taksiyede güven olmaz….
    Selin:bacım sen en iyisi bekle hep beraber çıkarız….
    Arsız:ya olmaz çok geç kaldım kalkamıcam sabah…
    Emre:şey eğer istersen…..
    Özlem:hah en güzeli bencede emre sen bırak….
    Arsız:selin…..
    Cansel:bizi beklersen götürürüz seni ama tuttrudun illa gideceğim diye….
    deniz:en müsaiti emre bencede en iyisi o….
    Arsız:tamam peki bakmayın öyle..yani eğer zahmet olmazsa emre…
    Emre:ne zahmeti….
    Arsız:neyse kızlar yarın sabah bizim kafede kahvaltı yapalım mı…..der dişlerini sıkarak..artık o da anlamıştır…
    Arzu:tamam iyi fikir….
    Ertesi sabah görüşmek üzere vedalaşıp ayrılırlar….
    Arsız:ya bizimkilerin emrivakileri için kusura bakma ne olur….
    Emre:o ne demek…ben şu an halimden gayet memnunum der arsızın gözlerinin içine bakarak…arsız bir an gözleri ne kadar güzel diye geçirir içinden…sonra kendini toparlar..
    Arsız:eğer istersen..yani işin varsa gidebilirsin.ben kendim….
    Emre parmağını arsızı dudağına götürüp onu susturur….iyice yaklaşmılştır arsıza…
    Emre:şiiii…ben halimden geyet memnunum dedim….arsız emrenin nefesini yüzünde hisseder…bir an benliğini kaybedecek gibi olsa da kendini toparlar…
    Arsız:şeyy arabaya binelim mi artık çok üşüdüm…emre gülümser….ve arabaya gidip giderler…..
    Maviş:ya deniz çekilsene ya ben görmedim….
    Cenk:mavişim bitanem çıksanize ordan ya ayıp valla….
    Boncuk:aaa öptü mü o arsızı?
    Josh:Zeynep..lütfen ama hayatım…..
    Arzu:yok canım ben gördüm öpmedi…..
    Elif:ya dokundu mu bişi yaptı….
    Dilan:acaba tek bırakmasamıydık kızı….
    Selin:bende onu düşünüyordum….
    Özge:saçmalamayın ya…beyler haklı hadi geli buraya…
    Biraz daha konuştuktan sonra herkes dağılır….ertesi sabah da kafede toplanırlar…
    Herkes gelmiştir bir kişi hariç…..
    Özge:arsız nerde ya…..o hiç gecikmezdi….
    Elif:gelir birazdan canım…trafik falan vardır….
    Dilan:bize kızdı dün akşam..der gülerek..
    Maviş:aaa nedenmiş…bal gibi kısmet bulduk ona zaten istemiyor muydu?
    Selin:isityordu da bacım bizimki biraz emrivaki oldu sanki…
    Elif:böyle emrivakiye can kurban be…fıstık gibi kısmet daha ne…..
    Özlem:bencede valla….
    Arzu:valla tipini falan ben bilmem de…iyi bir çocuğa benziyor….
    Buket:bacım size bişisöyleyeyim mi ben ilk defa görüdüm ama kanım ısınmadı bu çocuğa…
    Özlem:yok canım..emre iyi çocuktur….
    Selin:ilk başlarda bende ısınamamıştım ama alıştım sanki..der gülerek…
    Arzu:bende seviyoryum ermeyi….
    Maviş:şşşşşşşş susun geliyor….
    Arsız:ya kızlar çok pardon trafik vardı…
    Arsızda her zamanki yerine oturur sparişlerini verirler…
    Arzu:eee nasıldı dün gece….
    Arsız:o konuyu hiç açmayın neler yaptınız öyle…çok utandım..
    Özlem:utanılacak ne var anlamadım…
    Arsız:resmen adama kakaladınız beni….
    Elif:ne kakalaması bitanem…
    Arsız:yerin dibine girdim valla....niyetiiz çok açıktı..ama o iş olmaz..
    Maviş:aa nedenmiş o….
    Özge:yakışıklı çocuk..nerdeyse bir senedir tanıyoruzda…..
    Deniz:çok da iyi bence….
    Arsız:sorun o değil….birden durgunlaşır….kimsenin bana bakacağını sanmıyorum..o yüzden lütfen birdaha yapmayın….
    Dilan:canım..sen hala orda mısın unut artık….
    Arsız:…………………..
    Maiş ayağa kalkar ve arsıza sarılır..
    Arsız ağlamaya başlar…
    Arsız:biz evlenecektik…o lanet olası taksi olmasa evlenecektik…
    Özlem:canım bak….
    Arsızın ağlaması daha da kuvvetlenir….
    Arsız:benimle hamileyim diye evleniyor sandım..günlerce konuşmadım onla…ne kadar aptalmışım…vakit kaybıymış hepsi…en mutlu olduğum gün..aptal bi taksi….bebeğimi…onu…kaybettim..o öldü...düğün günümüzde yanı başımda öldü....arsız artık iyice ağlıyordur..
    Arzu:canım yapma böyle….
    arsız:üç sene oldu çok denedim yeni bir hayat kurmayı..ama beceremiyorum……..olmuyor….o yok artık ama kabul edemiyorum…başka biriyle yeni bi hayta ona haksızlık olmaz mı…

benden şimdilik bu kadar…bakalım arsız yeni bir hayatı kabul edecek mi?kahvaltı sofransında daha neler yaşanacak…
    Biliyorum senaryoyu baya bi kendime yonttum ve çok uzattım,saçmaladım kusura bakmayın aglamak …aklıma başka hiç bişey gelmedi aglamak …hiç içime sinmedi ama beğenmeniz dileğiyle…..
    Zeyno
    Zeyno
    Admin
    Admin

Kadın

Mesaj tarafından Zeyno Cuma Nis. 25, 2008 7:19 pm

Arsiz cok kotu olmustur, gozlerinde yaslar akar kendini durduramaz
    Deniz ona sarilir
    kizlarda birseyler diyerek onu sakinlestirmeye duzeltmeye calisirlar
    ama arsizin aklina bekir kocasi oldugu gun geldikce kendini tutamaz
    icinde neler geciyordur.
    Arzu: arsiz aglama artik o gunler kotuydu ama simdi yeni bir hayat kurmanlazim der
    arsiz: arzu unutamiyorum sen anlamazsin sevdigin hic kimseyi kayip etmedigin dedigi an arzu cok
    sinirlenmistir
    ayaga kalkar, sadece arsiza bakar
    arzu: sen yoken o adamla gitiginde hic birimizin ne yasadigini bilmiyorsun diyerek kafede cikar gider
    arkasinda mavis kalkar
    m: arsizim sen uzulme ben bakarim ona diyerek arkasinda konusar
    arsiz: naptim ben simdi diyerek daha cok aglamaya devam eder
    elif: simdi cnm arzu cok kotu donem gecirdi, bir ara sevketle az kalsin bosaniyorlardi
    diyince arsizin yuz ifadesi degisir bunlari bilmiyordur, bekiri zamaninda o kadar sevmiski
    hep zamanini onun icin harcamis, onun icin arkadaslarini ihmal etigini amlamistir.
    kizlar artik moreleri bozulmustur, ve hepsi kendi yolarina giderler, telefonla
    bir birlerine haber vereceklerine soz verirler.

Arzu ve mavis arabada konusuyorlardir
    M: arzu cok yanlis yaptin o kadar tepki vermemen lazimdi arsiza
    Arzu: kendimi tutamadim balim bir anda deli oldum
    M: ama balim bak simdi o zor bir donem atlatiyor biliyorsun daha yilar sonra kendine gelmeye basladi
    Arzu: biliyorum tamam kizlarla toplaniriz ona birseyler yapariz derken mavisin telefonu calar.
    Mavis: alo deniz
    Deniz: mavis senle konusmam lazim cok onemli
    Mavis: o zaman bizde bulusalim cnm
    Deniz: aa olmaz abim orda olur nasil rahat konusacagiz der
    mavis arzuya doner denizin dediklerini anlatir
    Arzu: ozaman bize gelsin orda bulsalim cnm
    Mavis: birtanem arzularda bulusalimi?
    Deniz: oda olmaz eniste evde off rahat konusmamizlazim
    mavis: off deniz deli etme beni ozaman bize gidiyoruz cenki ben yolarim evde tamami
    deniz: ama
    mavis: ama deme hadi senle 30 dk sonra orda bulusacagiz diyerek telefonu kapatir
    arzu: tamam sizemi gidiyoruz balim?
    mavis: evet balim ben cenki de bir arayim ciksin evde biz gitmede diyerek numarayi tuslar
    cenk: askim diye cevap verir mavisin ici gitmistir bir anda eli titrer telefonu dusurecek gibi olur
    7 yil sonra hala cenk onu bu kadar bir sesiyle etkiliye biliyordur.
    cenk: askim ordamisin diye seslenir
    mavis: askim burdayim seni seviyorum biliyorsun demi
    cenk: zeynep ne var ne oldu
    mavis: hic seni sevdigimi soyledim birseymi olmasi lazim
    cenk: askim bende seni seviyorumda sen birsey istemesen telefonda bana bunu demezsin der
    arzu mavise bakar yuzunun kizardigini fark eder.
    mavis: askim sen simdi evde cikarmisin kizlarla gelecegiz
    cenk: ne demek evde cikarmisin neden cikayim sanki kizlar varken ben hic olmadim
    mavis: askim ozel konusacagiz hadi lutfen
    cenk: ne ozeli ne karistiriyorsunuz siz yine
    mavis: askim lutfen
    cenk: o ozel ilgide banada varmi
    mavis: off cenk birsey istedim istedigime pisman etme
    cenk: tamam tamam ama sen ozel ilgide bahset biraz bana
    mavis: askim sen aksam cilek alsana kalmamis der cenk anlamistir
    arzu ise guler: evde ciksin diye alis verisemi gonderiyorsun kiz der
    mavis masumca gulumser
    cenk: tamam askim unutmam diyerek telefonu kapatir kizlar eve dogru yol alir.

cenk mavisle konusmasi bitince telefonla hemen sevketi arar
    c: abi benim cenk, sorun var
    sevket: ne sorunu?
    cenk: bizimkiler birsey ceviriyor bize gelsene sen bir
    sevket: tamam geliyorum 10 dk icinde ordayim size yakinim, canselde yanimda yuzuk almaya goturmustum der
    cenk sinirlenmistir ama beli etmez
    cenk: olur abi der telefonu kapatir, bu cansel cok sinir bozuyordur bu aralar kafasina gore hareket ediyordu ve kiz kardesini uzmesin diye artik sert abi olmasi gerekiyordu.
    bir 10 dakika sonra cenk sevket ve cansel oda otururlar
    cenk: abi bunlar birsey planliyorlar
    sevket: sadece konusuyorlar olmazmi cenk bu kadar pronayak olma
    cenk: sevket ben karimi iyi bilirim birseyler var
    cansel: abi ben yuzukleri aldim surda gelmisken denizi sende istesem der
    cenk kotu birsekilde bakar cansele, merdivende ayak sesleri gelir.

butun kizlari mavis aramistir, evin onunde bulusurlar ve yukari mavisin evine cikarlar.
    Kizlar kapiyi acar. iceri girince hepsinin yuz ifadesi degisir karsilarinda cenk, sevket ve cansel oturuyordur.
    Arzu: sevket der
    sevket: askim diye cevap verir
    Arzu: senin ne isin var diye sorarken mavis arada soze dalar
    mavis: offf cenk offf ya naptin ne isiniz var diye sorar
    bu arada deniz kendini selin ve boncugun arkasina saklayarak cansele gorunmemeye calisir
    ama cansel ayaga kalkar denize dogru kalkar ama cenk kolunda tutarak yerine indirir.
    cenk: askim bizde burda olak dedik sorun yok demi
    mavis: yok ama sen o cilek alacaktin gec kaldin alma baska gun alirsin diyerek cevap verir cenk
    yaptigi hatayi anlar ama simdi kendinden once denizin iyiligi vardir,
    cansel yuzunde gulumseme saf saf denizi izliyordur, cenk diresegiyle cansele birtane cakar,
    cansel aci icinde gozu dolur kizlar otur onlarin yanina.
    mavis cok fena bakiyordur cenke yuzunde dusen bin parca
    cenk: askim yuz asma biz sizin icin burdayiz
    arada sevkete lafa girer: siz boyle hep beraber olunca basiniza bela aliyorsunuzda ondan derken lafa
    cansel atliyor: abi sorun benimkinde galiba baksana suskun
    der demez dedigine pisman oluyor bir yanda cenk kotu bakiyor diger yanda
    deniz: susun bir dinleyin der ve arsizla yasananlari bunlara anlatir, hepsi arsiza yardim etmek icin cozum ararlar
    herkes dusunurken cenk: deniz sen benle gelsene birder
    deniz abisinin gozune bakar
    cenk: kizim kalk gel iste der cenk ve deniz beraber mutvaga girerler
    cenk: otur sura diyerek denize sandalye gosterir
    deniz oturur enson abisiyle boyle konusma yaptiginda Kutsiyle cikiryordu ve abisi o gunde boyle deniz
    evlenecegim diye tuturdugunda konusmustu
    cenk: anlat bakalim
    deniz: neyi
    cenk: canseli, bu evlenme isi nerde cikti?
    deniz : abi beni kandirdi ben evlenemeyecegimki
    cenk saskindir bunu dun gece de soylemistir ama nasil kandirdigini anlamamistir
    cenk: nasil kandirdi? onuda anlatacakmisin? sevmiyormusun?
    denizin yuzu yine kizarmistir abisiyle cok yakinlardir ama nasil kandirdigini anlatsa
    canseli cok fena hirpalayacagini biliyordur.
    deniz: abi seviyorum ama ben evlenmeye hazir degilim
    cenk: yuzukler alinmis
    deniz saskindir: ne?? ben ona sorarim diyerek ayaga kalkar
    cenk: otur suraya evlenmesende artik evet demisin yuzukleri takalimi
    deniz: abi sen ne diyorsun sen sevmezsin canseli
    cenk: sevmem ama sen mutlu olacaksan ben senin icin izin veririm
    deniz: lutfen vermem der
    mavis iceri dalir: off deniz bunlar bir turlu susmuyor cozum bulamadik diyerek
    onlarida alip iceri giriyorlar
    deniz: hepiniz konu ne sasmisiniz
    cansel: askim biz arsiz icin derken
    deniz sert bir sekilde: sus sende sus burda konu arsizin mutlulugu
    cenk ise hala denizle dogru duzgun ne istedigini konusamadigi icin iyice sinirlidir,
    bu arada telefonu calar.
    diger odaya gider.

Cenk: ne istiyorsun neden aradin simdi beni diyerek telefonda soruyordur, mavis odaya girer
    mavis: askim deyince cenk mavisin gozune bakmamak icin yonunu doner
    cenk: tamam yarin oglen olur gorusuruz diye telefonu kapatir
    mavis sinirlenmistir
    mavis: inanmiyorum sana cenk simdi gozumun onunde benimi aldatiyorsun sen der
    cenk: askim yapma lutfen ne aldatmasi
    mavis: telefonda kim vardi hesap ver diye ona sorar
    cenk: askim kutsiydi
    mavis: ne ne dedin sen diyerek soktadir
    cenk: yarin yemek yiyelim dedi
    mavis: kardesine yaptiklarinda sonra onlami konusacaksin diyerek cenke kotu bir bakis atar
    cenk gulmeye baslar
    cenk: askim deniz cocuga arabayla carpmisti baska kiza bakti diye ayrilmisti ne diyeyim oda benim arkadasim
    siz istemiyorsunuz diye onda uzakmi durayim
    mavis: ne demek sadece bir kiza bakti diye diyerek odanin icinde sagdan sola yurumeye baslar
    cenk: ya tvde bakiliyor kadinlar sokaktada sorun yapmayin simdi der
    mavis sinirle oda cikar ve gider digerlerin yanina oturur cenkin bunu dedigine inanmak istemez
    cenk ise naptigini anlamamis bir sekilde gelip onlarin yanina otur.

digerleri hala konusuyordur, deniz simdi iyice sinirlenmistir
    Deniz: konu arsiz ya care bulamiyoruz siz ne konusuyorsunuz der arsiz icin iyice endiseleniyordur
    arda cansel lafa dalar : arsız habersiz de olsa zamanında evlenmiş
    zeyno evli arzu evli ya yeter artık biz de evlensek ne olur ölürmüsün diye denize bakarak konusur deniz artik
    gozlerini kacirmiyordur. kizgin bir sekilde bakiyordur
    Deniz: ben size susun dememişmiydim hem konu biz değiliz konu arsız saptırma
    şaşkınlıkla cansel denize bakıyor
    Cansel: deniz aşkım ne oluyo ya niye böyle yapıyorsun çabuk gel buraya çabuuk kolundançekerek , odadan çıkarır, cenk ayaga kalkar sinirlice ama zeynep ofkeyle yerine oturtur kolunda tutarak
    mavis: sen otur karisma kendileri haletsin
    cenk sesini cikarmadan
    oturur mavisin kulagina
    cenk: seni seviyorum kizma bana

cansel denizle odadan çıkarmıştır
    c:bebeğim ne oluyosa sana
    d:yok bişey
    c:ters bişey mi yaptım
    d:hayır
    c:kötü bişey mi dedim?
    d:hayır
    c:deniz gözlerime bakarak cvp verir misin der ama deniz gozlerini hala canselde kaciriyordur bakiyor
    olmuyor gozune bakiyor
    d:off cansel baktım işte ne olmuş
    c:derdini söyle
    d:ne olduğunu biliyosun .istemiyorum cansel
    sesleri yükselmeye bağırmaya başlarlar
    deniz başka çare bulamaz...içerdekiler duymasın diye ilk bulduğu kapıyı açıp odaya girerler
    c:deniz delirtme beni ben sana evlenme teklif ettim sen de evet dedin
    d:yaa o sayılmaz
    c:nasıl sayılmaz ne diceksin içkilimiydim mi
    d: hah ha haa çok komik neyse uzatmayalım istemiyorum
    c:o zaman artık sen beni sevmiyosun
    deniz canselin bu mahsun halini görünce dayanamaz
    d:yaa ne ilgisi var tabi ki seviyorum saçmalama seni nasıl sevdiğimi bilmiyosun sanki...
    c:ohh be bian ödüm koptu e sorun ne o zaman
    d:olmaz cansel sorun falan yok ben o eveti de başka bişeye demiştim buna değil
    c:neyeymiş hadi onu söyle...
    deniz birde ne diyecegini bilemez, ne uydurayim diye kendi kendine dusunuyordur
    bir anda agzinda laf ciki verir
    d:ben evlenmeye değil eğlenmeye evet demiştim bak işte yanlış duymuşum
    c:nee
    denize bakakalır ama o an onun saka yaptigini anlar. onu kandirıyodur demek öyle diye düşünür
    ona bir ders vermek için yanına çeker sarılır iyice
    cansel: hııı demek eğlenmeye evet... tamam aşkım... bence ikisine de evet
    eğilir öpmek için... deniz kendini geri çekmeye çalışırken
    d:cansel yapmaa bak şimdi biri gelicek görücek
    cansel hiç takmıyodur denizi iyice kendine doğru çeker

veee birden kapı açılır

d:eyvah abimmm diye bagriyor

cenk:canseeelll ben sana ne demiştim haaa inanmıyorum ya hem de benim yatak odamda bi yandan da kovalamaya baslamıştır

bir an etrafa bakarlar deniz ve cansel... hakkaten de zeynoyla cenkin odası...
    cansel:yaa abi farketmemişim bile nerde olduğumuzu kusura bakma diye hem kosuyor hem konusuryordur
    bir yanda deniz
    d:canseel kaç çabuk
    digerleri ne oldu diye iceri bakmaya gelirler canselin de haliya ayagi takilir duser, cenk de
    yakasina yapisir ve bu bolum burda bitiryor

bakalim devami kimde gelecek, bu bolumun 100/90 yazan denizcime birtaneme cok teskur ederim
    ilham perim benim

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 9:50 pm