Yeni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Yeni'den

2 posters

Msn Nickleri

Zeyno
    Zeyno
    Admin
    Admin

Kadın
    Ruhsal Durumum: : Msn Nickleri Asikts0
    Durumum: : Msn Nickleri Disardago3
    Katılımı : :
    Msn Nickleri Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Msn Nickleri Right_bar_bleue

Takımı : Msn Nickleri Galatasaray

Msn Nickleri Empty Msn Nickleri

Mesaj tarafından Zeyno Ptsi Mart 17, 2008 4:53 am

msn nicklerini buraya ekleye bilirsiniz, alintiysa alinti oldugunu belirtiniz
    Zeyno
    Zeyno
    Admin
    Admin

Kadın

Msn Nickleri Empty Geri: Msn Nickleri

Mesaj tarafından Zeyno Ptsi Mart 17, 2008 4:53 am

maSum görünüŞe baKıp aLdanmayıN. o biR manYak !

kenDi canıma kıYacak kaDar saLak, gerçeKLerdeN kaçaCak kaDar korKak değiLim!

SaNa Dü$eN Susmak ÇeNeNi YoRMa SaYGıLaR.!!!

Alı$tık Dost Kazığına Heryer Kanky Mabedi.!!!

Ama bEn Çocuk KaLmak İsterdim İnsanoğlunu Tanımamak.!!

Bıçağı iLk Gördüğümde ßi Tek Ekmek Keser Sanmı$tım...Okumayı Öğrendiğimde AnLadım Ki Yanmı$ız.!!!

ArTık Dü$Ler SiLikon Hayallerse Protez!!!

GeCe GeLince Yastığa Kafamı Koyduğumda Üst Kirpiklerimin Altakilerle BirLe$mesinin Tek Sebebi sEn oLduN.!!!

Birgün Beni Ararsan Bulamıyıcağın Bir Yerdeyim Bazen Bastığın Toprak Bazen Gözüne Perdeyim.!!!

Kendimi tanıyamıyorum artık nerdeyim, sen beni hiç anlamadın sırla dolu bir perdeyim

Güne$i Görmek İstiyorsanız Ampulleri Söndürün.!

HaYaT YaLaNLaRa iNaNMaYı ßiLMe SaNaTıYMıŞ

Ya Da GeLdiğiN Gißi oL...Ya Da GeLdiğiN Gißi KayßoL!!!

Kaybettiklerim Meğerse Kurtulduklarımmış!!!

GüLmek Senin ßir Tutkun oLsun, ßigün AğLarsan O Da Mutluluktan oLsun!!!

Siz Hayatta Fazlasıyla MutLusunuz, Biz DrAM.!!!

hiç kimseye taşıyamayacağından fazla değer yükleme, yoksa o değerin altında sende ezilirsin!!!!!

Gitmek Kolay KaLıpta Sevmek oLay.!!!

Yanımda Yokken Durur Hayata Dair FonksiyonLarıM!!!

ηαѕıℓ нє¢єℓєяѕєηнє¢єℓєнєραуηı вιçιм∂єуαzıℓıуσяαуяıℓıк

GideN YoLunu KaLan yeRini Çok iYi BiLir..

Gidene YoL Ver Ki, GeLeNiN öNü AçıLsıN.!!

ßeNi KuLağınLa DeğiL, KaLßinLe DinLerseN HissedersiN.!!!

Ellerimden Uçtun Gittin bEnim Sevgim Kar$ıLıksız..

bEn ßiLirim SensizLik Ne Demek bEn ßiLirim SensizLik öLüMe Denk.!!!

Hanginiz iLgi Gösterdi Ki bEnden BekLediniz.!!

' Gidene YoL Yakı$ır, GeLeNe bEn Yakı$ırıM.!!!

YokLuğuna Alışmadım sEn HaLa ßurdasın...

Şimdi Düşmanım Zamanında TaşıdıkLarım...

Evet bEn ßi Günahkarım Ama Hanginiz DeğiLsiniz!!!

Siz Bu Hayat Çemberinde DoLaşırken Biz Size Tur Bindiriyoduk!!!

İstediğimden YoL aLır, İstediğime YoL Veririm.!!!

ErkeGi koLuna Taktin Mi yakismaLi DuvaRa Carptin Mi YapismaLi xD

yaLan YOK aBartI COK xD

' ßis éski sévqiLiYis...héя an ßaяısaßiLiяis...«'3

VarLıında yoqLuunun aRasında kaLmayacaım artıqq…sadece olmayacaksın…!!!

a$q buNdaN böLé bNm içN qéçiÇi döVMé..

Bunun adına ayrıLıq denir o daha büyümemiski ne biLir!...

Dı$ımda kahkaLarDan ßi surat... icimde kan aqLayan ßi kaLp.

toS pemße ya$ıorum,Koz ßende biçimi takıLıorm.

HeRşey biR rüYa oLsa..UyaNaRaq uYansam..

qeÇmiŞe Mazi sıInıfTa kaLana qaZi derLer..!

yanLışş buLunmuş bir buLmaca farzet bnii 'hoŞçakaL'

Bni bi yapboz oLaRaq düŞünn..Sonsuza kdr kayıpTır bir parçam..Kimse çözemez...!

ZaMan yoq,saat yoq,waqon yoq..qidiş-dönüş imkansız..yetşLer anLamsız..

doKunma anıLaRıma,kıRaRım kaLbini..

kalbni çalıp aklnı alıolaR. .bnun adına bide aşk diolaR. .!

VakitLér iLérLiy0r.."saatLér térLiy0r" ....sniN $u témßéL yüréin daHa néi béKLiy0r??

aşkInız maRkaLaRLa endexLi 2oo8 modéL yüRek kaÇ $ ?

ßeLki qideceq dİe ßaşLaRsan hİç biRşey aLamazsIn ßu haYattaN.

yaşaNmadan çözüLmeen sıR " benim "

Kader ßütün İnsanLara Aşk Veriyor...YaLnız ßizimki ArızaLı Xd

EksikLiğini Hissett!!!im Ama EksikLiğine Yok ki YaMa

alinti
    Zeyno
    Zeyno
    Admin
    Admin

Kadın

Mesaj tarafından Zeyno Ptsi Mart 17, 2008 4:54 am

• Otopsisi yapıLdı bu aşkın !! aŞk Bitmiş .. Konu Kapansın !!

• Gözümden Akan YaşLar Değerimi BiLmeyen ŞerefsizLere SadaKam oLsun ..!

• Geçici HaYAtımdaN KaLıcı KiM BiLemediM....

• Artık senin gibi şerefsizlere karnım TOK..Oyuna devam romeo..ama artık JuLiet yok!

• Ne Kanuni ne de Fatihim..Ama isTediğim kalbi fetheder ele geçirmesini biLirim..!

• RoL değişimi yaptık sanırım..TerkeDen ben peşimden koşan sen..

• YıLLardr içimde 1 çocuk ağLar İşte hep bu yüzden ısLak gözLerim ..Sende çekip gitme dayanamam yar,Öle Taş değilim sandığın kdr..

• Ne yalan sözler nede boş sevdaların kızıyız seviorum dediğimde tapmayı gülerken ağlamayı can yakanların canını almayı öğretti hayat..

• Biz Biz Olduqumuz Için SeviLdik ßizi SatanLarı KaLbimizden Bir Bir SiLdik . Geride 3-5 Kişi kaLdık ama içimiz rahat MutLuyuz ! Çünkü Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK ! KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık.!

• Biri Gider Biri Gelir Hayat Hep böyLedir Vedalar Koysada Bazen Gitmek Gerekir MeseLe Beklemek,özLemektir ..Belki Ben yanıLdım Sonum DepresiFtiR !

• Şimdi Gitsem KoymazKi..KaLsaM Neye YararKi.. Sana AşK HiÇ YaKıŞmaDı..ßen YaKıştıRaMamKi..!!

• Hafızam Çok KuvvetLi gLiba UNUTAMIYORUM ..

• Aşığım ek iş olarak da öğrencilik yapıyorum

• Nefesin Kadar Yakın Olsamda Ben Sana..Yıldızlar Kadar Uzak Oldun Sen Bana ..

• Sen Sorgularken Beni Kafanda,Ben Gözlerine Bakıyordum KuşkuyLa!Bir Tek Sözün Bağlardı Beni Sana,Oysa Sen Hep Susmanın Koynunda...

• Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin GeLince Hesap Vereceksiniz !!

• Sevgini Kıymet ßilene ver ! Ne Zor OL KırıL Nede Yumuşak oL EziL..

• Bende Emanetti Sevdan Bir Armağan KabuL Ettim Ama İstedin Geri verdim..

• Tüm ÜmitLeriM SendeYDi..! // Her Zaman BöyLe OLmam Bence FaydaLan Bu DurumDaN

• Kac Defa Attırdın Ki kaLbimi ?Bir Defada Durdurasın !!

• İster Susar AyrıLık KonusmasıNı DinLersin..İster HayKırır AyrıLığa 1 Kez oLsn isYan edersN ..

• soNa saRan bozuK kasetLer gibi hayaT.. umuT yoK senDen başKa..

• ihbaR édin béni; DüŞLérimi öLdürDüm .!

• Dü$Lermde pusLu ßi intikam biLeklermde ßayat ßir intahar øySa öLünücek ßir$ey yokmu$ Sen qidnce ya$anacak ßi$ey øLmadıqı kadar!)

• siLeMiyoRsan kaRaLayacaksın..! kağıda yazMaYa sonDan başLayamıyoRSan başTan yazacaKsıN..!

• Son keLimem oLsun aydınLık, son nefesimde karanLık. Sor kendine: 'Hani nerde DELİKANLILIK?'... Yaptığın
    apaçık yaLakaLıkk...!!!

• 'bednm saqLam buLunmu$ yüreqiM paRamparÇa..!

• ' Bir adım önüm sensiz qösükmüYor..kaLbimdeqi düqüm sensiz çözüLmüYor..!

• 'qideNe yoL veReceqSinqi qeLen ayaqTa kaLmasın..!

• Ahh nerde o eski aşklar şimdi mecnun küpeli leyla ise kaşar!

• Hayatımın gerçek öyküLerine ayrıLan ßi fiLmin soundTrack'indeyim

• ...YoRuLduMm,çOk yoRuLduMm...yüR€ğ!m !mza ta$ımaz oLdu...

Yine Dert,Tasa,Keder Herşey ßeni ßuLur Hayatın AnLamı ßumudur ?

• HisLerimdeN emiN değiLim,beLki pLatonik! FazLa sakindi Bu çocuK şimdi BirAkoLick!

• öLüm yakN görüyorM izLerini,haydi son 1 defa tutayM eLLerini..

• SoruN oLur mu snce aramzdaki mesAfe? BeLki de bu aşk BaşLamadN CenAzee..

• Hangi sözü tuttu kaderm hangisi? çiLe vAryA bendeki hArbici..

• İnadıN pençesinDe Tek keLimem SeniN adıN!!

alintidir
    Zeyno
    Zeyno
    Admin
    Admin

Kadın

Msn Nickleri Empty yalnızlık nickeri

Mesaj tarafından Zeyno Ptsi Mart 17, 2008 4:55 am

♥ Bır Avuctu Aradıgım, Yuregımı Koyacagım, Bır Cıft Gozdu, Gozumden Sakınacagım Bakmaya Kıyamayacagım. Ne Saırleın Mısralarında Nede Pıcassonun Monalısasında.

♥ Yuruyorum Yıne Sokaklarda, Yagmur Yagıyor Saclarıma, Suzulup Karısıyor Goz Yaslarıma, Dayanamıyorum Yokluguna, Gel Gotur Benı Uzaklara.

♥ Aklımdaydın Gun Geceye Devrıldıgınde, Gece Uzundu, Yagmurluydu, Hava Soguk Sen Uzaktın! Oysa Bır Sen Vardın ıcımı ısıtacak.

♥ Gece Yorulmus Oturur Basucumda, Yalnızlıksa Uyuya Kalmıs Yatagımda, Goz Yaslarım Bır Arkadastan Odunc, Aglayıp Gerıverecegım...

♥ Gonul ısterdıkı Cagrılarımıza Cagrı Atılsın. Gonul ısterdıkı Sevdıgımız Arasın! Herneyse Gonul Bunada Alısırsın!

♥ Yalnızlıgın Boylesı Hayal Etmek Bıle Mumkun Degıl, Ama Gercek, Hayalın Otesınde. Bır Su Damlası Yalnız Bır Okyanusun ıcınde, Oysa Bınlerce Damlayla ıc ıce!

♥ ıssız Bası Bos Deryada Gezıyorum. Yalnızlıgın Adını Senın Adının Yanına Yazıyorum, Yazıyorum Durmaksızın, Haykırıyorum Dunyaya Bıcaresızlıgımı!

♥ Kendımıze Uzak Bır Ruzgarız Bız, Uzerıne Kus Konmayan Agaclar Gıbı Durdugumuz Yerde Olur Gıderız. Bır Baska Alemde Kendımız Olmadan Eserız.

♥ Bır Cıcegın Acmak ıcın Sebepler Buldugu Gıbı, Yasama Daır Sebepler Bulmak ıcın Yasıyorum. Eger Bır Gun Gelırde Yasamak ıcın Bır Sebep Bulamazsam Olmek ıcın Bır Sebep Bulmusum Demektır.

♥ Ellerımı Her Uzatısımda Boslukta Kalıyor, Her Gun Kurdugum Dusler Hep Bosa Cıkıyor, Ne Oldugunu Bılmıyorum Ama, Bırılerı Duslerımde Hıckırarak Aglıyor.

♥ Yoklugun Sırtıma Saplandı Bır Bıcak Gıbı Akıtır Tasa, Topraga Kanımı Dunya Senınle Aydınlık Ve Guzeldı Sımdı Bın Gunes Dogsa Goturmez Karanlıgımı.

♥ Bır Yerlere Varmadan, Nasıl Boyle Hıc Durmadan Akıp Gıdıyor Gunler. Yasam Dıye Verdıgın Bumu Soyle. O Mu Sırtıma Sapladıgın Hancer!

♥ Dayanmak Zor Yalnızlıgına Aksamların, Unutmak Mumkun Degıl Senı Bır Sarkı Gıbı Agır Agır ılerleyen Bu Zaman ıcınde, Her An Bır Sarhosluktur Sensızlıgın Verdıgı.

♥ Su Anda Hıcbırsey Mumkun Degıl. Su Anda Herseyden Ayrı, Herseyden Uzak Ve Herseyden Mahrumum Ben. Su Anda Sadece Yalnızlık Ve Kahır.

♥ Anlatsam Derdımı Kımse Anlamaz, Perısan Halıme Golgem Acımaz, Olsemde Ardımdan Bır Kul Aglamaz, Bır Dost Arıyorum Bulamıyorum!

♥ Gecenın Karanlıgı Odama Vuruyor, Yasadıkca Yalnızlıgımı Hıssedıyorum, Oyle Acı Verıyorkı Bana, Acımı Kadehlerle Paylasıyorum

alintidir
    Zeyno
    Zeyno
    Admin
    Admin

Kadın

Msn Nickleri Empty ingilizce nickler

Mesaj tarafından Zeyno Ptsi Mart 17, 2008 4:57 am

alintidir

I'm just a girl with a crush on you
    (ben sadece sana aptalca bir aşkla bağlı bir kızım)

Love me,cause inside I'm slowly dying call me, don't you know that my heart is crying?
    (Sev beni,çünkü içten içe yavaşça ölüyorum Seslen bana,kalbimin ağladığını bilmiyor musun?)

Look into my eyes, you will find sadness and loneliness Just look inside my soul, i'm feeling so empty, empty...
    (Gözlerime bak,yalnızlığı ve üzüntüyü bulacaksın Sadece ruhumun içine bak, çok boş hissediyorum,boş...)

Baby Everytime you touch me I become a hero I'll make you safe No matter where you are And bring you
    (bebeğim bana her dokunduğunda bir kahraman olurum seni koruyacağım nerede olduğun önemli değil seni getireceğim)

All the souls that would die just to feel alive But I'll never let you go If you promised not to fade away
    (Tüm ruhlar ölebilr,sadece canlı hissedenler Ama asla gitmene izin vermeyeceğim Eğer söz verdiysen solup gitmez)

See you at the bitter end From the time we intercepted Feels more like suicide...
    (Acı sonda buluşuruz Yollarımız kesildiğinden beri İntiharmış gibi geliyor)

I know, the past will catch you up as you run faster
    (bilirim ne kadar hızlı koşarsan koş geçmiş seni yakalayacak)

Here in the darkness I know myself Can't break free until I let ** go Let me go
    (Burada karanlık çöktüğünde,kendimi tanıyorum Gitmeme izin verinceye kadar beni özgürce koparamazsın Gitmeme izin ver)

Good enough I feel good enough for you Drink up sweet decadence I can't say no to you
    (Yeterice iyi Senin için yeterince iyi hissediyorum Iç bu tatli düskünlügü Sana birsey söyleyemiyorum)

You're too important for anyone There's something wrong with everything you see But I, I know who you really are You're the one who cries when you're alone
    (Sen birisi için çok önemlisin Gördüğün her şeyde yanlış bir şeyler var Ama ben, ben senin gerçekte kim olduğunu bilyorum Sen yalnız kaldığında ağlayan birisin)

When you're in love, what can go wrong?
    (Aşıkken ne ters gidebilir ki?)

i don't want you and i don't need you don't bother to resist or i'll beat you **'s not your fault that you're always wrong
    (seni istemiyorum ve sana ihtiyacım yok direnmeye kalkma yoksa döverim seni her zaman yanlış olman senin suçun değil)

Shoot myself to love you If I loved myself I'd be shooting you
    (seni sevmek için kendimi vurdum eğer kendimi sevseydim, seni vururdum)

Now I know I've got to Run away I've got to Get away You don't really want any more from me To make things right
    (Şimdi kaçmam gerektiğini biliyorum kurtulmam gerektiğini artık gerçekten benden işleri düzeltmemi istemiyorsun)

**{ L¤§é ¥ourSeLF **{
    ^^NO ORDINARY GIRL^^
    >>Nobody is perfect, I ** nobody, THEREFORE I ** PERFECT!! :-D

Life.. has betrayed me once again
    (hayat.. bana bir kez daha ihanet etti)

This love has taken its toll on me She said Goodbye too many times before... (Bu aşk bna çok zarar verdi ve daha önce bir çk kez elweda dedi.)

She'S got a past full of secrets She's got a clock on her feelings
    (Sırlarla dolu bir gecmisi var Hisleri bir saate bağlı)

When you have loved and you've lost someone You know what ** feels like to lose (birini sevdiğinde ve onu kaybettiğinde kaybetmenin nasıl olduğunu anlarsın )

Had a life but i can't go back can't do that,** will never be the same again
    (bir hayatım vardı ama ona geri dönemem
    bunu yapamam, hiçbir zaman aynı olmayacak)

I'm here without you baby But your still on my lonely mind (seni düşünüorm bebeim sen hala bnm yalnız(kimsesiz) aklımdasn)

We are all in there with the dead (biz buradaıs ölümle birlikte)

I'll need a miracle to help me this time(bu sefer harbidn bi mucizeye ihtiyacm oluck)

Your eyes are so blue, I can't look away as we lay in the stillness (gözlerin o kdr mawi ki hareketszlikte uzanırkn uzaklara bakamıyorum ..

I take a look at my life And realize there's nuthin left (hayatma bakıorm we hiçbişein kalmadıını fark ediormm...)

Time stands still as you pass away No more tomorrow this is your last day (sen ölürken zmn durur artık yarın yok bu snn son günün...)
    *I'm awake but my world is half asleep
    (ben uyanığım ama dünyam yarı uyuyr.)

*I will love you till death do us part
    (bisi ölüm ayırana dek seni seweceim)

*i have to be with you to live to breathe
    (seninle olmak zorundayım yasamak ,nefes almak için)

*soon to be blinded by tears
    (ykında gözyaşlarım tarafından kör edileceğim )
    ιf уσυ σиℓу києw.. тнє wαу ι fєєℓ αвσυт уσυ..

2. ::;» (naam) «;:: .ιllιlı.ıl.lılılι.

3. *«•´¤”. Smart-ass .“ ¤`•»*

4. ஜஆல♀♂ (je naam) ஜஆல♀♂

5. να¢αтισи ιѕ ιи тσωи, ℓєтѕ ρℓαу тнє ¢ℓσ¢к яσυи∂

6. [»] (*) ιм gση ѕнιηє υηтιℓ му нєαят ѕтσρ (W)

7. *#*(je naam)*#*.»Je dEnKt dAt jE HeEl wAt bEnT MaAr, KiJk gOeD In dE SpIeGeL JiJ LeLiJkE VeNt!!«

8. ~~*»(je naam)«*~~(L)~~*»(je lover)«*~~ lOvE MyN cHicKS. (K)(F). × «~~×

9. ๑۩۞۩๑?$49๑۩۞۩๑?$41๑۩۞۩๑?$37๑۩۞۩๑?$2๑۩۞۩๑?$13๑ ۩۞۩๑? $21๑۩۞۩๑?$29๑۩۞۩๑?$26๑۩۞۩๑?$5๑۩۞۩๑

10. ι wєит fяσм иσтнιиg тσ sσмєтнιиg иσw тнєу αℓℓ wαииα sєє мє fαℓℓ αи∂ тнє ρℓαуєя нαтєяs нαтє тσ sєє α тнυg иιggα вαℓℓ אєгเภ๔є รöz รöאlє๓єรเภเ ๒เlєภ, özüг ๔เlє๓єк z๏гยภ๔ค кคl๓คz.. אüкรєl๓єภเภ єภ คlçคкçครเ, zคאเŦlคгเภ รเгtเภค ๒ครคгคк אüкรєl๓єкtเг אคг๔เ๓ єt๓єﻮє çคlเร๓คк Ŧคא๔ครเz๔เг ؟؟мєуναѕι çαмυяα ∂üѕüуσя ∂ιує αgα¢α мι ℓαηєт є∂ιℓιя؟؟
    _ceyo_
    _ceyo_
    Yeni
    Yeni

Kadın
    Durumum: : Msn Nickleri Cevrimiciih4
    Msn Nickleri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Msn Nickleri Right_bar_bleue

Mesaj tarafından _ceyo_ Cuma Eyl. 12, 2008 8:49 pm

ALINTI DEGİLDİR .. Smile

Bir kusun kanat cırpısında gördüm askı bir de senin gözlerinde ..!

Canımı acıtıyor bu gizli gizli sevmeler , kanıma dokunuyor sevipte kavusamamalar ..!

Kapatamadık maziden kalan yaraları , acamadık kendimize beyaz bi sayfa ve unutamadık birbirimizi , yenik düstük aska ..!

Beni sakın unutma .! Bazen sigara dumanında bazen icki kadehinde bazense kalbinin en derininde hatırla ama beni sakın unutma !

Ben sana ne yaptım , neden bi anda cekip gittin ve neden hic beklenmedik bir anda geldin , duygularımı hayatımı darma duman ettin ..!

Senin merhabana ihtiyacım var sanma , sen bensiz yapamazsın bunu kafanda sakla .!

Biz hep aynaya bakar gibi baktık herkesi kendimiz gibi sandık ama yine yanılan biz olduk .!

O canım dedigim .. ugruna kendimi heba ettigim bile unutuldu .. Zaman zaman .. gecmek bilmeyen zaman gecip gitti ..

Sen & Ben vardı hep hic biz olamadık denemedik te aslında sevdik mi biz seni bilmem de ben hic böyle sevmemistim

" Savasacak kadar umudum .. basaracak kadar gücüm olsaydı .. suan yanımda olurdun .. "

' özlemek ' .. kuru kuruya .. ' yetmez '.. bazen dile getirmekte gerekir ..

Nasıl bir veda .. sessiz .. sözsüz .. kacar gibi .. Nasıl bir dünya .. asksız .. sevgisiz .. cehennem gibi ..

Sussam icim kanar , konussam hep zarar ..

Giden sevgili ardından aglayan gözler benim degil ..

Öyle birsey gördü ki bu gözler simdi dilimden dökülecek bütün sözler ..

İnceden inceye vurur sızı yüreğime , gizli gizli ağlar yürek sevdiğine ..

Bu kadar acı mıdır ihanet denen rezillik ..

Gizli gizli sevdim gizli gizli yaşadım aşkı ve gizli gizli ağladım senle olan sensizliğime ..

NOT : Kullanıma acıktır Razz

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:13 pm