Yeni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Yeni'den

4 posters

Var mısın Yok musun

Zeyno
    Zeyno
    Admin
    Admin

Kadın
    Ruhsal Durumum: : Var mısın Yok musun Asikts0
    Durumum: : Var mısın Yok musun Disardago3
    Katılımı : :
    Var mısın Yok musun Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Var mısın Yok musun Right_bar_bleue

Takımı : Var mısın Yok musun Galatasaray

Var mısın Yok musun Empty Var mısın Yok musun

Mesaj tarafından Zeyno Çarş. Şub. 27, 2008 8:04 pm

Var mısın Yok musun hakinda bilgiler, yorumlar, ve daha cok seyi buraya ekleye bilirsiniz
    Zeyno
    Zeyno
    Admin
    Admin

Kadın
    Var mısın Yok musun Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Var mısın Yok musun Right_bar_bleue

Var mısın Yok musun Empty Var mısın Yok musun Yarışmasına Başvuru ...

Mesaj tarafından Zeyno Çarş. Şub. 27, 2008 8:13 pm

Var mısın Yok musun Yarışmasına başvurular ,www.acunmedya.com resmi sitesinde bulunan başvuru formu aracılığı ile alınmaktadır.

Başvuru formunu doldurmak için internet adresi :

http://www.acunmedya.com/modules.php...misin_yokmusun
    Zeyno
    Zeyno
    Admin
    Admin

Kadın

Var mısın Yok musun Empty Var mısın Yok musun Yarışmasına Seyirci Olarak Katılmak İçin ...

Mesaj tarafından Zeyno Çarş. Şub. 27, 2008 8:14 pm

Var mısın Yok musun Yarışmasına seyirci olarak katılmak için www.acunmedya.com resmi sitesinde bulunan Seyirci Başvuru Formunu doldurabilirsiniz.

Seyirci Başvuru Formu İçin Adres :

http://www.acunmedya.com/modules.php...asvuru_seyirci
    Zeyno
    Zeyno
    Admin
    Admin

Kadın

Var mısın Yok musun Empty Hamdi Bey diye biri yok !

Mesaj tarafından Zeyno Perş. Şub. 28, 2008 7:45 pm

Acun Ilıcalı'nın sunduğu "Var mısın Yok Musun" adlı programa telefonla katılarak yarışmacılara para teklif eden gizemli "bankacı"yı Yeni Aktüel buldu. Özsel Tortop, TV dünyasında yaptığı araştırma sonucunda, "Hamdi Bey"in aslında Acun Ilıcalı'nın "Acun Firarda" adlı programında kameramanlığını yapan Birol Doğan olduğunu öğrendi. 40 yaşında olan Birol Doğan, Ilıcalı'nın yedi yıllık arkadaşı. Kameramanlıktan gelen teknik bir eleman. "Var Mısın Yok Musun"da asıl görevi stüdyo şefliği. Ancak yarışmacılarla sürekli ilişki içinde olduğu için "Hamdi Bey" olduğunu gizlemek zorunda kalıyor. "Yarışmacıların çekimlerde giydikleri elbiselerin renklerinden, konuşma şekillerine kadar her şeyle ilgileniyorum. Küçük ölçekli bir şirketiz; her işi başka elemanın yapması söz konusu değil" diyor. "Hamdi Bey kim" diye soran yarışmacıları ise "O bir bilgisayar yazılımı" diye cevaplıyor. Peki Birol Doğan gerçekten telefonda bir bankacı gibi yarışmacılara para teklif ediyor mu? Yoksa tek görevi Acun Ilıcalı'ya yayın sırasında telefon açmak mı? Birol Doğan işte bu soruya cevap vermek istemiyor.

Kaynak: Sabah.com.tr
    Zeyno
    Zeyno
    Admin
    Admin

Kadın

Var mısın Yok musun Empty Acun: Hamdi Bey gerçek bir bankacı

Mesaj tarafından Zeyno C.tesi Mart 01, 2008 9:50 pm

"Var mısın Yok musun"daki Hamdi Bey'in gerçek olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, "İşi parayla ilgili olan bir kişi" dedi..

TV yarışma programı "Var mısın Yok musun"daki gizemli bankacı "Hamdi Bey" karakterinin kimliği tartışılmaya devam ediyor. Yeni Aktüel dergisi, yayın sırasında yarışmacılara telefon açıp para teklif eden kişinin Acun Ilıcalı'nın "Acun Firarda" adlı seyahat programında kameramanlık yapan Birol Bayram olduğunu iddia etmişti. Ancak Ilıcalı, bu iddiayı yalanladı.

ABD'NİN HAMDİ'Sİ TRUMP

Hamdi Bey'in hayali bir kahraman olmadığını, telefonun öteki ucunda gerçekten de bu isimde bir kişinin bulunduğunu öne süren Ilıcalı "Bu yarışma devam ettiği sürece Hamdi Bey gizemini korumaya devam edecek. Çünkü programın formatı bu" dedi. Ilıcalı şöyle konuştu: "Bu tarz tahminlerin olması doğal. Hamdi Bey'e karşı büyük bir merak var. Ama bu sır daha devam edecek. Tek söyleyebileceğim şey, bu kadar önemli bir görevi olan kişinin sıradan bir kişi olamayacağı. Bu kişi tabii ki para ile ilgili bir kişi. Bu kişiyi kanal yönetimi ve ben birlikte seçtik. Belki bir gün gelir, Hamdi Bey'in yüzünü görürsünüz. Yarışmanın Amerika versiyonunda da Hamdi Bey'in konumunda emlak kralı Donald Trump üç hafta görev yapmıştı."

SHOW TV'nin yıldönümü şerefine 500 bin YTL'lik üç kutu bulunan önceki akşamki programda Beyazıt yarıştı. Ancak ilk turda 500 YTL'lik bir kutuyu açtı. Son tura 50 bin ve 125 bin YTL'lik kutularla kaldı. Beyazıt, "90 bin YTL" ve "kutu değiştirme" önerisini de kabul etmedi. Fakat kendi kutusundan 50 bin YTL çıktı.

Kaynak: Sabah.com.tr
    Zeyno
    Zeyno
    Admin
    Admin

Kadın

Var mısın Yok musun Empty Acun'un akıl almaz kaderi

Mesaj tarafından Zeyno C.tesi Mart 15, 2008 10:24 am

"Var mısın Yok musun" programının sevilen sunucu Acun Ilıcalı, görme özürlü yarışmacı Evren'e yaptığı sürprizle bugün bir kez daha gönülleri fethetti.

Ekranlarda sempati saçan Acun'un aslında büyük bir trajedinin kahramanı olduğunu biliyor muydunuz?

Acun, trafik kazasında önce babaanne ve dedesini, 4 yıl sonra da anne ve babasını kaybetti. Yine tam 4 yıl sonra, başka bir trafik kazasında bu kez kendisi mutlak bir ölümden döndü.

Acun Ilıcalı, ailesinin peşini bırakmayan bu akıl almaz kaderi anlattı.

19 YAŞINDA EVLENDİM

Çok sevdiğim babaanne ve dedemi trafik kazasında yitirdim. Karşıdan karşıya geçiyorlardı. Bir arabanın altında kaldılar.

Bu olaydan 4 yıl sonra aynı korkunç kader bu kez anne-babamı buldu.
    Ben 19 yaşında evlendim. Bir kızım oldu. Kızım henüz 10 aylıktı. Annem ve babamla Bodrum'a tatile gidecektik. Benim son anda işim çıktı, "Siz gidin daha sonra geleceğim" dedim.

Kızım Banu da onların yanındaydı. Balıkesir'i geçmişler. Babam sakin sakin konvoyu sollarken, bir anda karşısına 180'le gelen bir araç çıkmış ve kafa kafaya çarpışmışlar. Annemle babam orada rahmetli olmuş. Kızım çok ağır yaralanmış.

ANNEM ÖLMÜŞTÜR

Balıkesir Devlet Hastanesi'ne gittim. Bir adam duruyor. Adamın yanına gittim. Annemi sordum. 'İlknur Ilıcalı ile görüşmek istiyorum' dedim. Adam bir deftere baktı ve sayfayı çevirdi "Ölmüştür" dedi. 'Ergün Ilıcalı ile görüşmek istiyorum' dedim. "Ölmüştür" dedi. Ben şoktayım ve kızım Banu'yu soramıyorum. Sadece vücudunda 18 kırık vardı. Düşünün o zaman henüz 10 aylıktı..

KIZIM MUCİZE ÇOCUK

Dünyada, bundan daha büyük bir acı olamaz herhalde. Öyle bir acıydı ki, kızımın yaşamasına sevinememiştim bile. Banu'nun o kazadan sağ çıkması gerçekten mucizeydi. Ben o yüzden kızıma "mucize çocuk" derim. Yaşadığı bunalım sonucunda eşim Seda'dan ayrıldım.

'KOLUMDA 36 DİKİŞ VAR'

Ailemi trafik kazasında kaybedip, sonrasında ilk eşimden boşanınca ben de ipler tamamen koptu. Herkesin bir gün öleceğini, hayatın anlamsız olduğunu düşünerek ölümden hiç korkmadan yaşamaya başladım. Gidip motosiklet aldım. Sonra büyük bir kaza geçirdim. Bir araba soldan gelip çarptı. Arkamda da yakın arkadaşım vardı. O da o kazada vefat etti. Benim ise sol kolum kırıldı. 2 ay hastanede yattım. 36 dikişli bir ameliyat geçirdim ve koluma platin takıldı. Yani ben de mucize eseri yaşıyorum."

Kaynak: Milliyet.com.tr
    HtCeee
    HtCeee
    Duyarli
    Duyarli

Kadın
    Ruhsal Durumum: : Var mısın Yok musun Mutluco3
    Durumum: : Var mısın Yok musun Mesgulrc6
    Var mısın Yok musun Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Var mısın Yok musun Right_bar_bleue

Var mısın Yok musun Empty Geri: Var mısın Yok musun

Mesaj tarafından HtCeee Perş. Mayıs 08, 2008 8:29 pm

yanlış hatırlamıyosam..16 ve 17 mayısda varmısın yokmusunda .milli takım futbolcuları yarışıcak..daha dogrusu.fatih terim yarışıcak...futbolcularda kutu açıcaklar ona...bi yardımm gecesi yine...ne oldugunu şimdi unuttum :S ama gelirini bi vakfa bagışlayacaklar..
    gülnur
    gülnur
    Ogrenci
    Ogrenci

Kadın
    Ruhsal Durumum: : Var mısın Yok musun Keyifliqs5
    Durumum: : Var mısın Yok musun Cevrimiciih4
    Var mısın Yok musun Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Var mısın Yok musun Right_bar_bleue

Takımı : Var mısın Yok musun Besiktas

Mesaj tarafından gülnur Paz Ağus. 24, 2008 8:35 am

bu program çok zevkli izlerken çok eğleniyorum
    aslım
    aslım
    Universiteli
    Universiteli

Kadın
    Ruhsal Durumum: : Var mısın Yok musun Melekun9
    Durumum: : Var mısın Yok musun Hemendoncekvn0

Mesaj tarafından aslım Salı Eyl. 16, 2008 3:55 pm

ewet bende çok severek izliyorum ama bu sıralar pek fazla izleyemiyorum.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 5:19 pm