Yeni

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Yeni'den

2 posters

diziyle ilgili replikler

zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın
    Ruhsal Durumum: : diziyle ilgili replikler - Sayfa 2 Sakinbq4
    Durumum: : diziyle ilgili replikler - Sayfa 2 Disardago3
    Katılımı : :
    diziyle ilgili replikler - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100diziyle ilgili replikler - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Takımı : diziyle ilgili replikler - Sayfa 2 Galatasaray

diziyle ilgili replikler - Sayfa 2 Empty Geri: diziyle ilgili replikler

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 9:36 pm

Bulent: Eee... Siz ucunuz nasilsiniz ?
    Victoria: Ben iiyim, cem de de bi' sey yok, en son kontrol yaptirdigimizda,,, (üzgünüm burayi yanlis hatirliyor olabilirim, enazindan buna bnzer bi' seydi, hatam varsa duzeltirsiniz=
    Bulent: Yok ya hu ! Ben sen ve İKİZLERi kastetmistim !!

--

Bulent: Şekerim, iste cok guzelsin, cok gencsin diye palavralar sıkardım bi kadeh şaraba AMA, bi fincan kahveye de olmıyor ki!

--

Bulent: sen gay misin?!?
    Burhan: İfindim?
    Bulent opucuk yollar
    Burhan: Bin gay miyim yaa! Yok bee! Macoyum ben!

Büent: Fransızca bilmeden Fransızlar gibi konuşan,koyuna köpek muamelesi yapan,unutulmaz bi karaktersin sen.

\\

Bülent: senin adın neydi canım?
    Burhan: bilmiyimiki binim ismimi daha yaa mohşeğami
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın
    diziyle ilgili replikler - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100diziyle ilgili replikler - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 9:38 pm

Burhanla İzzet mutfakta tartışırken;

Burhan: bak şimdi ordan, ne görüyosun?
    İzzet: deri ceket giymiş bir kakalak

Burhan: böyle bakınca içinde bir hareket olmuyo mu, bir kıpırtı?
    İzzet: oluyor, seni o ceketle boğmak istiyorum..

Burhan: (Neslihan Yargıcı'ya) : Bigün brunch yapalım.

Burhan: (kendi kendine) : Buuurhaaan, ağzın kulaklarına varıyii Burhaan. Burda mısın Buuurhaaan?!

Makbule: Ev işleri bir savaş gibidir Sacit. Se bi yeri temizlerken başka bi yer kirlenir. Sen yemek yaparsın hemen birileri yer. Bu işte başarılı olmanın tek yolu pek etmemektir!

Burhan: Çengelköy'e giiitmesiiinnn bu kıız İfooot!

---------------------------------------------------------------------------

Bunlar Burhan ve Şesut'tan kesitler hani 'Cinsel Obje' olduğu bölüm

Burhan:
    -Ortamalam bi güzellikte bi adam olsaydımda şunlar başıma gelmeseydiii...

-Ruhum yaralandı Şesut!

-şikayet etsem nolcakk,inkar edicekler Şesutt,abimiz diycikler,sonuçta ben onların niyetlerinin ne olduğunu biliyom daa

Şesu:
    -o zaman sen de tavrını koyacaksın bu kata 40 yılda bir uğrayacaksın abi

-Abi biliyorum bana da yapıyorlar ama ben alıştım artık

-Keşke ortamalam bi güzellikte bi adam olsaydımda şunlar başıma gelmeseydi şesut normal namuslu bi adamın başına gelcek şeylermi bunlar?

-aahh iblis iblissin sen sirseri o halıcı kız da sensin dimi iblis şu anda iç dünyamda çökmüş durumdayım
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın

Kubilay = şu güzelim kadına abla diyomuş canım
    aslı = yok ya bence o fatoşa kesik kesin ama ( o sırada burhan içeri havalı havalı girer ve konu değişir ) kesik kesmişsin röportajı fatoşcum aşkolsun yarıda kesik
    fatoş = ama şekerim ne yapayım sayfada yer yoktu ( burhan içeri girer )
    peki nasıl anlıcaz cocuğun duygularını
    aslı = bence fatoşa naylon sevgili bulalım bakalım tanrıverdi ne tepki vericek (burhan odasından cıkar ve ani bi manevra ile konu değişir )
    fatoş = aa tepkimi arkadaşlar ben okuyucunun tepkisinin cok iyi olacağını düşünüyorum
    kubilay = öyle canım okuyucu velinimetimizdir tepkisi cok önemli ( burhan aslının masasına uzanır kalemi alır döne döne odasına girer)
    yaprak = naylon mu ?
    aslı = ya bi arkadaşımız fatoşun sevgilisi gibi davranacak yani öyle masuscuktan..
    kubilay = tanrıverdi kıskanıp arıza cıkartırsa ( kapı acılır burhan odasından cıkar )
    fatoş = aa niye arıza cıksın canım matbaada şıkır şıkır baslıo dergiler ( herkes onaylar gibi davranır ama burhan yemez )
    burhan = ya siz beni salak mı zannediiyosunuz (o anda tanrıverdi güler bi yüzle içeri girer) ben buraya geldiğim zaman bi bakıyorum konu hooppp konu değişmiş ben bunu anlamıyomuyum zannediyosunuz litfen ama gerizikalının teki karşınızda yoh yohh
    burhan = aranızda fısır fısır dedikodu yapiyisiniz BURHAN ALTINTOP gelince ani bi manevra ile konu değişiyi ( el hareketi harika )
    yaprak = biz hiç konuyu değiştirsek siz hiç anlamazmısınız burhan bey aşkolsun
    fatoş = ayrıca burhan bey sizin IQ nuz normalin cok üstünde ( bu sırada tanrıverdi güler)
    burhan = ne gulüyon koylu cocuğu acıkta bişeymi gördün ( ceketini kaldırır ve döner) bi bak ya acıkta bişeymi gordun ( tanrıverdi elindeki poşeti masaaya bırakır)
    tanrıverdi =Terbiyeni bozma sana cok pis dalarım haa
    fatoş= Tanrıverdi hayır
    Burhan = hadi ya gel gel hadi gel bi durdun pir durdun bakıyom
    Tanrıverdi = Fatoş ablanın hatrı için durdum ( herkes ağzını oynatarak abla dio )
    Burhan = boş tehditlerle bu iş yurumez Delüğanlı laf laf laf hep laf bi aksiyon göremiyoz kedi kesmeye benzemez adam dövmek
    Tanrıverdi = kedi diyip durma lan bana ben satanist değilim naparım seni biliyomusun
    Burhan= ( bağırarak) ya ni yapiciksan yap artık be merakla bekliyorum burda bene yapiciksen yap artıık
    Kubilay= Tanrıverdi tamam canım sen git biraz hava al anlayamıyorum ama nedense burhan bugun tersinden kalmış canım
    Tanrıverdi = Adamın düz tarafı yokki ruhu erik Kubilay abi ( kubilay sasırır ve ağzını oynatarak abi der kendini geriye atar ) neyse sizin güzel hatırınız için yoksa ( parmağıyla tehdit eder ve gider)
    Burhan = Hep bu boş sözler yalan sözler daha niler ( dans etmeye başlar ) PALAVRA PALAVRA PALAVRA palavre palovre palovre palovre palovre palavre aman palavre hepsi
    PA-LOV-RE ( 2 döner odasına girer)
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın

Sertaç maç izlemek üzere Sütçioğlu Rezidansı'na gelir...
    İfot: Haadiii, oğluum haadi, yürü beee!!! Aaa yine kaçırdı bu?!
    Sertaç: O önceki pozisyonun tekrarıydı İffet Teyze.

Yaprak'ın sergisinde...
    Fatoş: Ay bak şununla bi kere çıktım, şununla çıkmıştım, şunla da çıktık bi kere, o hiç işe yaramaz şekerim. Bence İstanbul'da erkek nüfusu azalıyo.

Aslı, Ece'yi Cem'in sevgilisi sanar...
    Cem: Aslı Hanım, gerçekten çok güzel bir sergi olmuş. Kendim ve kız kardeşim adına çok teşekkür ediyorum.
    Aslı: Hangi kız kardeş?
    Cem: Ece...
    Aslı: Haa, ay ne demek kız kardeşinize de tekrar selam söyleyin. Bu gece pek belli edemedim ama çok sevdim kendisini. Benim için öpün Ece'yi, kız kardeşiniz olan Ece'yi...
    VIP

Kadın

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 9:39 pm

Şesu: Ya Burhan abi niye hayatımın her alanına girip mahfediyosun?

Burhan: Sus bee manyak bi defa ben burda sevgilimle oturuyorum.Siz orda aranızda kavga ediyosunuzzz

Şesu: Bi defa sana o kızı biz ayarladık.Ahalinin en antipatik,en çirkin kızını ayarladık ki sana düş yakamızdan artıkk.

Naile: Ne?

Demet: Yeter sus artık!

Şesu: Ne var?Anam yalan mı, ne var?Güya rahat edecektik,Baş başa kalacaktık,Kol kola gerzip tozacaktıkkk.Ama yoookk.Burhan Altıntop'un Naile'yi beğenesi tuttu.Niye?Çünkü adam kadınlara aç.Kimi göstersen beğenir.Git buna dişi timsah getir.Onu da beğenirr.Pisikopat bu.Pislikkk!!

Burhan: Lannnnnnnnn,Sus lann gebertirim senii (Şesu'ya dalar)

Naile: Boşver Burhan ayı o zaten ayıııı!

Burhan: Zaten işyerindeki çaycıyı alıp buraya getirirsen,eşit mualame edersen olacağı da budurr

Demet: Ne söylediğini kulakların duymuyo senin.Bittii..

Burhan: Bence Şesut gitsinn

Naile: Bence de

Burhan: Oyların üçte ikisi böyle..(Demet'e döner)Senin fikrin ne?

Demet: Çekimser..

Burhan: Şesut goo!Gule guleee

Şesu: Peki gidiyorum.Ama şunu da bilin; siz beni kovmuyorsunuz ben kendim gidiyorum..(Demet'e döner)
    ANAM AYRICA BUNU DA DİYEYİM SANA..AYAKLARIN ÇOK PİS KOKUYO!!!!!!
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 9:40 pm

Burhan: Aaa yoo ben yapamam, ben kadın dövemem.
    Sporcu kız: Dövmiyceksiniz. Bu bi spor.
    Burhan: Ama benim prensiplerime aykırı. Ben kadın dövemiyorum. Sonra bi yeri acır, orası acır, burası acır. Ben aklıma takarım. İç dünyamdan hiç gitmez.
    Tanrıverdi: Burhan abi bu teknik bi olay, hadi sen şey yapma istersen.
    Burhan: Teknik bi olaymış. Ahahaha, Allahım yırabbim. Ya ben tekniği senin o koylü kafandan mı öğrenicem bi defa? Ben özel hayatımda asrın icadı olan zenfefil kullanıyorum.
    ------------------------------------------------------------------------------

unucu:Canlı yayınımıza katılmak isteyen bir izleyicimiz var.İstanbul'dan Nahiyet Hanım.Buyrun efendim...
    Nahiyet:Alööö!!Alö.Benim oradaki Selin Hanım'a bir sorum olacak.Kendisi hiç utanmıyor mu ailesini rezil ettiği için?Yani ayıp bir şey..
    Selin:Aaa pardon ama oha felan oluyorum bu kadıncağızaa.Ayy niye utansın benim ailem hanfendi??
    Nahiyet:Oha diye hayvana denir.Sen kimsinn!Sen kimsin?Sen tanıyor musun beni?Senin oradan kızlarımıza seslenmeye de hakkın yok,bir şey yapmaya da hakkın yokk!!
    Selin:Pardon ama..Ben aşkı ve sevgiyi savunan bi kişiyim.Taaaamm maaa?Yani siz buna karışamazsınızzz...
    Nahiyet:Biz kabul etmiyoruz!!BİZ KABUL ETMİYORUZ!
    Selin:Iııı bakın siz edin ya da etmeyin.Özgürsünüz.Buyrun meydan sizin..
    Nahiyet:Özgür kız falan biz kabul etmiyoruz.Kızlar var burda akrabalarımızın kızlarııı..Hep gözleri kapıda bunların
    Selin:Hanfendi bakın ben kişilik olarak size saygı duyuyorum.Ama siz beni dinlemiyosunuz.DİNLER MİSİNİZ!!(yanındaki adama dönerek)Ay hiç dinlemiyoo görüyomusuz??
    Nahiyet:Onuncu ayda benim oğlum teskere aldı.Getirse bunu gelin olaarak kabul etmem..
    Selin:Ay ben de çok meraklıydım senin oğluna yaneee..
    İfot: (TV karşısında)Ahh Nahiyet Hanım Ahhhhh! Anlıyorum ben sizi!
    Tahsin:Yav niye cevap veriyor cahil kadına?Sussun otursun efendi gibi.
    İfot:Hıh! tam buldun adamını yani.
    Selin:Kim tuttu sizi söyler misiniz?Ay kapattırın telefonu şuna.
    Nahiyet:Sus!Sen kimsin?
    Selin:Sus..Terbiyesizz!
    Nahiyet:Senden başka terbiyesiz yok bu yayında
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 9:41 pm

Olayın açıklaması : burhan ve şesut chatlaşirler ama birbirleriyle chatlaştiklerinin haberi yoktur buluşma yerinde ikiside gerçeği farkeder

burhan koşa koşa buluşma yerine gelir saçlar taranık çanta elinde yakasında karanfil

şesut görmüştür ve yanına gelir omzuna çatar
    Şesut: centilmenn
    Burhan: Ya yinemi karşıma çıktın sen tühh senin suratına yaa
    Şesut: Ya burhan abi ben şeyi çok merak ediyom yaa senin bi çiftliğin mi var ?
    Burhan: Annemlerin Tokat ta var sağane acaba tasası sağa mı düştü ?Niye cevap veriyom ki ben sağaa
    Lan bilgisayarda bana tuzak mı kurdun yoksa sen haa internette çet çehet yapan sen miydin yohsa
    Şesut: Ya abi afedersin senin neren gurmee ha Allaşkına neren gurme kimi kandırıyon sen ?
    Burhan: Bilgisayardaki erotik mesajlar yazanermer bumba sendin dimi ? anaamm İBLİS..İblissin sen sirseri o halıcı kız erotik mesajlar yazanda sensin dimi (şesut ordan hareket yapar) İblis nasıl moralimi bozdun ama şu anda iç dünyam çökmüş durumda tirbiyesiz.. sanal ortamdada mı rahat yok bana neden bağa sanal ortamda rahat bırakmıyon sanal sapık terbiyesiz geberticem seni ve kavga ederek gazette bayinin içine düşerler
    VIP

Kadın

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 9:42 pm

[burhan öleceğini sanmaktadır wee en yapmk istediği şeyleri yapar..iskoç eteği qiyer,saçlarını sarıya boyatır we işyerine qider..]

BURHANsadettine bakarak) naber şişko patates..?
    SADETTİN:Şişko patatesmi.?
    BURHAN:valla qöbeide büyüttün iyice kaç aylık oldu bu..?
    SADETTİN:kaç aylık mı..?
    BURHAN:öyle saçları uzatıp,küpe takmayla qenç qörünülmiyi..bu qöbei eritmeden qençleşemessin..
    FATOŞ:burhan bey bu halinz ne şakamı bu..?
    BURHAN:naber 40 küsürlük taazee..?
    FATOŞ:...[şaşırmış bi waziyettedirr]
    BURHAN:aaa çok mu şaşırdın acaba 22likmi deseydim ben sana..??
    FATOŞ:... Laughing
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 9:43 pm

kapıcı dairesinde zil çalar)
    nilay: ayy dayım geldi
    sabit: aman dayına koş tembel teneke dayına
    cesur:selam ee bu ev iyice küçülmüş ama
    sabit:heee zamanla içine içine göçüyor
    hediye:yok anam cesurum senin geldiğin ev bu ev değil ki
    sabit:hee senin en son bizim eve geldiğinde nilay emekliyordu
    nilay:aaa yok hayır baba üç yıl önce ben normal yürüyodum
    sabit:yaaa aferin benim akıl küpü kızım ben bunu düşünemedim
    cesur:yanlız burası basar beni ya yani olay bumudur bu kadar mı consept bumu
    s:yok burası hobi evimiz ablan örgü falan örüyo burda bahçada asıl vilyamız var
    c:eniştem yine çok kalite şakalar yapma peşinde yanlız iki aylık kelebekler vadisi tatilinin potal enerjisi şu anda kaçtı gitti
    s:ee kelebekler kaçtığına göre o zaman iş aramaya da hazursun dimektir
    c:enişte benim çok sevdiğim patronum fikret abim iflas edip bodruma yerleşti ben hem işimi hem ailemi felan kaybettim bi yerde bana gelir gelmez baskı yapma enişte tamammı ben şu anda bi çesit tramva geçiyorum anlıyomusun enişte anlıyomusun sen beni
    s:ben seni şımartıp şımartıp tepesine çıkaran sosyal demokrat patronuna benzemem alırım ayağımın altına
    c: hadi al hadi al o zaman ne duruyosun alsana al bi yetime işkence mi etmek istiyosun bi yetime işkence etmek istiyosan et o zaman et etsene
    s:bağırma layn manyak
    h:sabit efendi öle deme çocuğa troidini oynattın çocuğun yok anam yok öle demek istemedi
    c(hediyenin omzunda ağlamaya başlar):bu ne ya çamaşır suyumu ne ay çok uykum var benim çekil (uyur)
    s:dünyayı dolaş ara tara bunun gibisini bulamazsın
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 9:44 pm

burhan altintopun ilk sahnesi..

aslı burhan ın odasına girer ve tokalaşırlar..

burhan : yerebakan holdingin basın yatırımları yeni idare müdürü..başka bi deyişle he he sizin tatlı belanız..

aslı : aslı ben..burası cem in odası.

burhan : artık değil..

aslı : nasıl?

burhan : değil..

(odadan çıkarlar)

burhan : bak işte ben böyle başlamak istemiyodum ama

aslı : efendim?

burhan : ama gerildi suratın senin. niye gerildi..(aslı ya el hareketi yapar)ha ha..niye sen böyle şeyleri kafaya takıyosun.?siz şimdi cem beye söyleyin atla gel olmadı taksiyle gel (güler)..bunu söylediğiniz zaman zaten yerlere yatacaktır..cem bey geldiği zaman biz zaten oda mevzusunu aramızda hallederiz ..sonuçta iki tane yetişkin insanız..insan psikolojisinden anlamak lazım..

fatoş : aa bi dakika bi dakika ..yani siz şimdi bu ofiste mi çalışacaksınız?

burhan : tam üstüne bastınız ayağınızı kaldırın lütfen fatoş hanım galiba (elini uzatır ve tıkalaşırlar)..burhan altıntop..

fatoş :[şaşkınlıkla] e evet..
    VIP

Kadın

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 9:45 pm

cem:merhaba
    cesur:naber abi
    cesur:bişi sölicem kaçırdın dimi yine çocuğu
    aslı:kaçırmadım bu bizim aramızda anlaşarak yaptığımız bişey
    cesur:haa anlaşarak ayrıldık diyosun yani
    aslı:ay ayrılmadık ya sen niye her lafın içindesin yine
    cesur:ya ne diyosun ya konuyu ben açmadık ki sen açtın demekki içini dökmeye felan ihtiyacın vardı
    aslı:hangi konuyu ben açtım
    cesur:hangi konuyu
    aslı:cem burdan bavulla gitti ya
    cesur:nereye gitti
    aslı:ya cem burdan bavulla geçti gitti ya
    cesur:ne biliyim abi görmedim allah allah bekçimiyim ben
    aslı:ya nasıl görmedin bi saatir ne konuşuyoruz biz burda
    cesur:bişi sölicem sen çok fena taktın bana haa yani özel hayatındaki problemleri kendin çözceksin abi ben sürekli olarak yardımcı olamam ki sana canım
    aslı:özel hayatımda problem falan yok benim deli misin nesin sen be
    cesur:bak şimdi eğer karşılıklı olarak birbirimizi kırıcı olcaksak o zaman bende senin burnundan bahsederim
    aslı:ne?!?
    cesur:bişi sölicem belki çocuk seni o yüzden iki de bir terkedip gidiyodur
    aslı:hangi yüzden
    cesur:sende hafıza problemi felan mı var abi ya burnun yüzünden diyorum işte burnun
    aslı:bu ne terbiyesizlik ya sen kendine bak bi kere kendi haline bak sürekli ağzında çiklet cak cak cak cak cak ayağında bi tane kaykay kaç yaşındasın oğlum sen kazık kadar olmuşsun hala ayağında bir kaykayla geziyosun hiç bişey hatırlamıosun bi dakka önce sölediğini bi dakka sonra unutuyosun ne biçim bi manyaksın sen be aaaaaa
    cesurağlamaya başlar)
    aslı:ne...ne...
    cesurağlar ve gider)
    aslı:hay daa cesurrr
    cesurdaha çok ağlar)
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 9:49 pm

acit: Ne diyorsunuz siz be.
    Sertaç: Ben geceleri yatarken ellerime krem sürüp eldiven takıyorum, sabah kalkınca yumuşacık oluyor.
    Sacit: Ne oluyor ya.
    Sertaç: Abi burda böyle. Burası Nişantaşı burada biraz metroseksüel olacaksın.
    Sacit: Yalnız bu başka bir seksüelliğe doğru gidiyor.

Gaffur: Bize niye gelmedin?
    Burhan: Ooov bu akşam mıydı o?
    Gaffur: Hee bu akşam bize gelecektin ya. Bize niye gelmedin?
    Burhan: Yani ben şimdi ne biliyim öyle... O bıçak nedir manası ne şimdi bunun?
    Gaffur: Peynir kesiyordum elimde kalmış. Bize niye gelmedin? Yoksa bizi beğenmiyor musun?
    Burhan: Yok canım nereden çıkarıyorsun ben öyle insanları yani hayatta yok yani.
    Gaffur: İyi hadi bize gidek, hem babamlarda yok.
    Burhan: Niye açıyorsun şu kapıyı herkese niye niye.
    Aklımda kaldığı kadarıyla yazdım. Eksiklikler varsa kusura bakmayın
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 9:50 pm

3.Bölümden, İffet ve Aslı eve gelen akrabalar İmdat ve Azamet hakkında konuşuyor...

Aslı: Ya neden dans lafı edilince öyle sürekli kızıyo İmdat Amca?
    İffet: Şimdi bu Azamet var ya, eskiden dansözmüş. Hem de böyle Beyoğlu'nun arka sokaklarında falan çalışıyomuş. Bu İmdat da buna aşık olmuş, onu çekmiş almış oralardan. Şimdi de işte dans lafı edilince çıldırıyo. Senin karın önceden dansözdü diye laf dokunduruyoruz sanıyo. O Azamet de tencere tıkırtısına oynar. Ay bi de İffet Abla, İffet Abla demiyo mu, booğ kadınıııı! Aman bunlar birkaç güne kalmaz giderler kızım. Biz de idare edelim artık.
    Aslı: Vay be, nihayet ailemize renkli bi karakter katıldı ha.
    -----------------------------------------------------------------

izzet:camı aç
    burhan:camı derken
    izzet:aç dedim
    (burhan camı açar)
    izzet:gel buraya
    İ:ölücem ulen!
    B:nerde bu ya?a aa ulen camdanmı atladı yoksa bu ?anaam aşşağı atlamışya bu manyaakkk.allah ölümü lan yoksa o bi bakıyim orda anaam ayağa kalktıya yedi canlı lan bu anam bi bakıyim sirtaç diğilmi ya o anam böle şeyler benim başımamı gelicekti? ölümü lan o bakıyiim anaam ölü diğil ayağa kalkmış bu annaam anaam bakıyiimm
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 10:27 pm

slı’nın nişan günü, İfot ve Burhan mutfakta… İfot ikramları hazırlıyor Burhan da içki içiyor…

İfot: Hapşııuu
    Burhan: (Elinde içki bardağı vardır ve içmektedir!) Çok yaşaaa… İnsanların beni dışlamasını bi yere kadar anlıyorum. Kıskananlar olabilir. Yani… Güç bende, para bende, idare müdürüyüm, iyi aile çocuğuyum… Bu kadar kompleks niye? (İçmeye devam eder!)
    İfot: Ayol niye seni dışlasınlar Burhan? Aslı’nın aklı bir karış havada. Sen biliyosundur zannetmiştir.
    Burhan: Sen çok iyi bi insansın... İfot… Çook iyi niyetlisin. Sende melek hamuru var. Rüya gibi bi kadınsın.
    İfot: Mersi…
    Burhan: Çok da afet oldun bu kıyafetlerle!
    İfot: (şaşkın) Teşekkür ederim. İçiyo musun sen daha?
    Burhan: Hee, efkarlandım ya. İçiyom işte. Biraz da ben içiym. (Kafasını arkaya atar) Anaaaam, oof, içtikçe başım döniyi… İçtikçe başııım dönüyooor, dönüüyorrr… (İfot’u tutup dans eder gibi döndürmeye başlar) Dönüyoooor… (Ellerini tutarak) Döndükçe çok güzel oluyon İfoot.
    İfot: (Ellerini çekerek üstüne siler) Alkol iştee… (Burhan içmeye devam eder.)
    (Bir süre sonra, Burhan masada sızmıştır.)
    İfot: (Onu dürterek) Burhaaan! İki dakika kalk, git uzan kendine gelirsin.
    Burhan: Sevmek suç mu İfot?
    İfot: Hayır efendim, neden suç olsun suç değil. Ben de seni seviyorum, insan olarak… Yani… Şu… Sen biraz içkiyi fazla mı kaçırdın?
    Burhan: Yoo, ehhhe, alakası yok, ben zaten buraya ilk geldiğimde dedim ki, (Uzun uzun boğazını temizler) hanımefendi kadın budur. Bunu dedim yani ben.
    İfot: Teşekkür ederim, eksik olma. Şimdi ben diyorum ki, seni Aslı’nın odasına götürelim orda biraz uzan. Ben de sana kahve yapar getiririm.
    Burhan: Sen de benimle uzaaan.
    İfot: Aaaaaa! Daha neler!
    Burhan: Nooolur lütfen!
    İfot: Üstüme iyilik sağlık.
    Burhan: A beni yanlış mı anlıyon yoksa. Eğer yanlış anlıyosan çok kötü bozulurum amaa.
    İfot: (kendi kendine) A aa, daha neler gelicek başıma bakalım.

(Burhan sızıp kalmıştır, Şesut onu kaldırmaya çalışmaktadır…)
    Şesut: Burhan abii, burhan abii, ya abi kalkar mısın yaa? Yaa lütfen yaa, gecemi mahvettin.
    Burhan: Seviyoruuum Şesuuut!
    Şesut: Bırak artık abi, kız evleniyo yaa!
    Burhan: Onu mu diyom gerizekalı, ben başkasını seviyom. Yasak aşk.
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 10:27 pm

burhan:aa makbile sen mi geldin dur hemen kaskımı aliiym(sanırım böleydi]
    erkekler bilgisayar oyunu oynarken kızlar ilgilerini çekmeye çalışırlar
    yaprak:5dk içinde deprem olucak(cvp yok)
    makbile:eve eli bıçaklı hırsız girdi
    aslı:cem ben boşanmaktan vazgeçtim bnce acilen çocuk yapalım

burhan hastanede:
    aslı:burhan bey ben size aşığım
    burhan:neey
    aslı:evet burhan bey ben sizi ilk gördüğüm günden beri sizden hoşlanıyorum cemden boşanma sebebim de buydu zaten sizinle birlikte olabilmek için.(bu sırada burhan uyuyodur)
    aslı:ya burhan beye uyumasananıza ya şurda size aşkımızı itiraf ediyoruz heralde
    burhan:ama yiiivvrrıımm ne yapim ben seni kadın olarak bile görmüyorum.bu aşk karşılıksız.üzgünüm
    aslı:amaan öf bee ben sizi uyanık tutmak için yalan söyledim zten
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 10:28 pm

Burhan:İfott.Bi gozlerimi açtım sokaktayım.Her yanım mosmorr.Birisi dovmuş beni.Ben Şesut'tan şüpheleniyom
    İfot: Aaa yapma Burhan, çocuk bütün burda gözümüzün önündeydi.
    Burhan: Son onu bilmezsin İfot. O ittttir. İttttir. Sen onu tanımıyon.

Burhan: Aslı yiiiğavrum, şimdi yarın öbür gün, o Cim divesi sen barlarda dejenere olmuş bi şekilde dans ederken fingir fingir, fotoğraflarını çekse, ondan sonrasında da annesinin aklına uyup mahkemeye kanıt olarak sunsa, senin bütün mal varlığını elinden alsa, soru, o zaman ne yapacaağuuk?
    İfot: Aaa, Burhan abin doğru söylüyo Aslı.

Burhan: İfoot, bi de salata yapayım mı şöyle bi güzel?
    İfot: Sen zahmet etme artık Burhancım, biz yaparız.
    Burhan: Aaa ne zahmeti, zahmet olur mu? Sen otuur, sakın kalkma. Kalkıyosun gibi gördüm de bi an. Sen otur, biz yaparız. Sen kraliçeler gibi oturmaya layıksın.
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 10:28 pm

ertaç: Yaaa tırnağım kırıldıııı.
    Taco: Ay şimdi çok acır o.
    Sertaç: Ya bu hafta kaçıncı, üçtür kırılıyoo.
    Taco: Vitaminli krem sür kardeşim geçer.
    Sacit: Ne diyorsunuz siz be.
    Sertaç: Ben geceleri yatarken ellerime krem sürüp eldiven takıyorum, sabah kalkınca yumuşacık oluyor.
    Sacit: Ne oluyor ya.
    Sertaç: Abi burda böyle. Burası Nişantaşı burada biraz metroseksüel olacaksın.
    Sacit: Yalnız bu başka bir seksüelliğe doğru gidiyor.
    __________________________________________________ _____
    Gaffur: Beni niye çağırmadın?
    Burhan: Nasıl?
    Gaffur: Beni niye çağırmadın? Akşam maç seyretmişiniz.
    Sacit' i çağırmışın, beni niye çağırmadın? Yoksa beni beğenmiyör musen?
    Burhan: Gaffur niye öyle söyliisiin, ne kadar aradım aşağılarda seni. O bıçak ne?
    Gaffur: Helva kesiyordum elimde kalmış. Demek beni aradın bende yarın akşam gelirim öyleyse.
    Burhan: Yarın akşam mı?
    Gaffur: Hee yarın akşam da maç var ya.
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 10:29 pm

SERTAÇ: Sacit, sormaya korkuyorum ama abi, kim yaptı bunu?

SACİT: Neyi?

Sertaç gözünü kırparak, Sacit’in gözündeki morluktan bahsettiğini anlatmaya çalışır.

SERTAÇ: Şeyi...

SACİT: Çayı mı diyorsun? Çocuklar yaptı.

TACETTİN: Çayı demiyor Sacit.

SACİT: Poğaçayı? Fırından aldırdım.

SERTAÇ: Biliyorum anlatmak istemiyorsun abi ama...

SACİT: Gömleği mi soruyorsun? Ablamın hediyesi Sertaç...

SERTAÇ: Sacit, açık açık söyle kardeşim...

SACİT: Ha, kolye... Onu ben yaptım ya neyini gizleyeyim.

SERTAÇ: Sacit, onu kastetmiyorum ben abi.

SACİT: Evet lan evet, dayak yedik tamam mı? Dün gece Şahika'ya gittim yine, kapıdaki güvenlik görevlisinden dayak yedim, oldu mu? Daha detaylı anlatayım mı? Ballandıra ballandıra anlatayım ister misiniz? Herif böyle gerildi gerildi bir çaktı bana, gözümün önünde yıldızlar uçuştu. Tamam mı, oldu mu?

TACETTİN: Bu ne olacak böyle Sacit ya... Abi ne inatçı aileymiş bunlar be!

SACİT: Valla onlar benim pes edeceğimi zannediyorlar ama ben pes etmem arkadaş. Sacit Kral öyle bir göz morluğuyla vazgeçseydi, ohooo!

SERTAÇ: Peki dudak patlağı olsaydı abi?

SACİT: Vazgeçmek yok.

SERTAÇ: Kaş patlağı?

SACİT: Vazgeçmem.

SERTAÇ: Peki kolunu bacağını falan kırsalar abi?

SACİT: Ee yeter lan, ne diyorsun sen be!

TACETTİN: Şom ağızlı...
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 10:30 pm

şahika:aa bebeğim şu bavulu açsana.onun içinde gündelik,rahat ama şık ,popomu küçük gösteren kıyafetlerim var.
    nilay:(çantayı tutar) açayım mı?
    şahika:bilmem.ne hissediyosun?
    nilay:ben genelde küçük açıyorum ama
    şahika:aç ayol aç olmadı canın sağolsun.
    nilay:{kutunun üstünü eli ile temizler)peki.şahika abla yeni tanıştık ama hemen sana ısındım.ay inşallah herşey gönlünce olur.
    şahika:sağol bebeğim..
    nilay:gel istersen beraber açalım.
    şahika:tamam.yalnız dikkat et kıyafetleri asarken sakın askı izi yapma aa..kendini satsan alamazsın bunları..hıhı..kızııııım!!!

(ve kutu açılır...)
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın

İfot: Hediye, siz gidin, gidin yoksa bana soldan soldan gelecekler!!!

Sacit: (Gözünde morlukla kapıdan girer.) Kimse yorum yapmasın!
    İfot: Ay gözüne nooldu Sacit?
    Sacit: Yorum yapmayın dedim yenge!
    Tahsin: Yorum yapmadı, soru sordu haytaa!

Burhan: Litfeyn kimse polis çağırmasın. Aynasızlar peşimdeee!

İfot: Aay polisler bana soruyo, evde uyuşturucu varsa söyleyin diye, ben de artık o heyecanla diyorum ki, sadece uyku haplarım var onlar da mutfakta!
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın

Hamiyet: Ağbiceğizim kırk yılın başında bi Antep’tan İstanbul’a geldik. Sen de aldın parka getirdin ya! Keşkem Makbule’yi getirseydik, yavruceğizim iki okşizen alırdı şurda, arabasıylan sürüye sürüye..
    Tahsin: Dur be kardeşim, zaten heyecanlıyım ensemde boza pişirme. Oturalım şurda bekleyelim işte.
    Hamiyet: Bursalı kız gelicek mi?
    Tahsin: İnşallah. Tahkik ettirdim, burda tatildelermiş. Bir haftadır, kız kardeşiyle gelip şurda oturuyolar, ben de ağzı açık ayran budalası gibi seyrediyorum. İki defa gittim konuştum, beceremedim. Ama senin sayende olucak bu iş.
    Hamiyet: İşşalah. Güzel mi maşallah?
    Tahsin: Güzel, zarif. Audrey Hepburn gibi.
    Hamiyet: Sıska mı? Amaaan, sıskalardan korkuciksin anacım.
    Tahsin: Hamiyet, çok konuşma. Planımızı anladın di mi?
    Hamiyet: Anladım da biraz korktum. Bi kaza çıkmasın ağbiceğizim?
    Tahsin: Çıkmaz çıkmaz sen dediğimi yap. Aaah ge-ge-geldiler! (İffet önde kırıta kırıta yürümektedir, arkasında da Mefaret vardır.) Amannn!
    (Hamiyet, İffet’i keser.)
    Tahsin: Bakıyo mu?
    Hamiyet: Bakıyo.
    Tahsin: Na-napıyosun? Bakma, anliycaklar!
    Hamiyet: E bakıyo mu diyosun ağğbi bakmadan nası görcem? Bana bak sen gene kekelemeye başladın ha. Heyecanlandın. Sakin dur ağbiceğizim.

Mefaret: Ablaa, seninki yine burda.
    İffet: Hıı, hoş çocuk.
    Aslı: Ay ne çocuğu ya? Kazık kadar adam. Otuz beş falan var, dede gibi bi şey yani.
    İffet: Ayol otuzbeşte dede olur mu? Bakıyo mu?
    Mefaret: Ne biliym ben?
    İffet: Baksana kız!
    Mefaret: Bakıyoo

(İffet eteklerini toplayarak yere oturur.)

Tahsin: Za-za-zarafete bak!
    Hamiyet: Naapçaz şimdi ağbi?
    Tahsin: Acele etme zaten heyecanlandım.
    Hamiyet: Abiceğizim, sen bu kıza iki kere arkadaşlık teklif etmişsin. Kabul etmemiş. Pek de sıska… Bence sen bu işten vazgeeç… Bırak peşini.
    Tahsin: Du-dur yahu! Saçma sapan konuşma. Be-be-ben bu işe ba-ba-ba….
    Hamiyet: Başladın?
    Tahsin: Ba-baş koydum! Hadi Hamiyet!
    Hamiyet: İiyii… Bisssmillah (İffetlere doğru seslenir) Heeey, kardeş hayırlı günler
    Mefaret: Bu kim ya?
    İffet: Suus Mefaret. İyi günleeer..
    Hamiyet: Nasılsınız inşallah?
    İffet: Çok teşekkür ederiz, siz nasılsınız?
    Tahsin: Davran Hamiyet!
    (Hamiyet ayağa kalkıp yanlarına gider…)
    Hamiyet: Benim de şimdi aklıma geldi. Yanımızda şey var, tavuk göğsü var, siz de alır mısınız? İkram olaraktan…
    Mefaret: Biz yabancılardan yiyecek almıyoruz.
    İffet: Suuus Mefaret!
    Mefaret: Ya kızım babam dedi ya ilaç milaç atıyolarmış salak!
    İffet: Aaay sen ne biçim hippisin böyle?! Aaah çok teşekkür ederiz çok zarifsiniz. Biz de size meyve ikram edelim buyurun efendim.
    Hamiyet: Aliym, aliym tabii ne güzel ah ah ah o zaman tanışalım Hamiyet ben
    İffet: Ben de İffet, müşerref oldum. Bu da kız kardeşim Mefaret.
    Mefaret: Barış!
    Hamiyet: Kim canım?
    İffet: O da müşerref oldu!
    Hamiyet: İyi, o zaman ben de sizinle ağabeymi tanıştıriym.

Mefaret: Sağlam ayakkabı değil bunlaaar…
    İffet: Aaay sus Mefaret!
    Mefaret: Adama bak getire getire tavuk göğsü getirmiş.

Hamiyet: Gelsene ağabeycim hadi tanışıcaksın…
    Tahsin: Çok he-heyecanlandım, fena oldum ben!
    Hamiyet: Hadi yaa ayıp oluyo hadi kalk!

Hamiyet: Efeendiim, bu da ağabeysim Tahsin.
    Tahsin: Gö-gö-göğüsler çok güzel.
    Mefaret: Neee?!
    İffet: Ne dediniz?!
    Hamiyet: Aaağbiii!
    Tahsin: Ta-tavuk göğüsleri demek istiyorum. Çok güzel. Afiyet olsun.
    İffet: Sağolun efendim.
    Hamiyet: Sütçüoğlu Muhallebicileri ağabeysimindir de.
    İffet: Öyle mi? Elinize sağlık, pek de leziz görünüyor.
    Hamiyet: Ağabeysimin pilli radyosu var da, müzik dinleriz diyerekten getirdik.
    İffet: Ne kadar güzel, böyle ufacık yeni icatlar çıktı diy mi?

(Tahsin radyoyu açar, müzik başlar…)

İffet: Ay ne güzel çalıyo ayol…

(Rüyalar gerçek olsa, seni hergün görürdüm…)

Hamiyet: Haa, ağabeysimde televizyon da var.
    İffet: Aa, ne hoş.
    Hamiyet: Hem de ….. marka.
    (Tahsin Hamiyet’e imalı imalı öksürmektedir.)
    Mefaret: Hasta bu yaa, sürekli öksürüyo.
    Hamiyet: İffet Hanım, şimdi şöyle bi durum var. Madem ahbap olduk, ağabeysim sizinle bi şey konuşmak istiyo.
    İffet: (gülümseyerek) Buyrun.
    Tahsin: Ef-efendim…
    İffet: Buyurun efendim.
    (Hamiyet arkadan sufle vermektedir.)
    Hamiyet: Acaba sizinle arkadaşlık yapabilir miyiz?
    Tahsin: Acaba sizinle arr-arr…
    Mefaret: Anlaşılmıyo ki ne dediği.
    Tahsin: Acaba sizinle ar-arkadaşlık…
    Hamiyet: Niyetim ciddi de.
    Tahsin: Ni-ni-yet…
    Mefaret: Niye burdayız, hadi gidelim abla ya…
    Tahsin: Acc-acab-aay-aa…
    Mefaret: Bildiğin kekeme bu ya!
    Tahsin: Sus bee koca burun!
    Mefaret: Aaa!
    Tahsin: Afedersiniz ama geldiğimden beri bu kız kardeşiniz beni kötüleyip duruyor. Farkındayım. Neden bu böyle kuzum?
    İffet: O başına buyruktur efendim biraz. Ailenin çok bilmişi.
    Tahsin: Allah çoluğu çocuğu benzetmesin.
    İffet: Nasıııl? Hangi çoluk çocuuuk?
    Hamiyet: Hadi ağbi, ağzından kaçırdın. Niyetim ciddi, münasip bir arkadaşlık devresinin akabinde, desdi izdivacınıza talibim de.
    Tahsin: Mü-münasıp bir izdivacın desdi aka-akabinde arzumalumat bakımından arkadaşınız olmayı arz etmek… Ağzımdan kaçırdım. Saygılarımla arz ederim.
    Mefaret: Ne diyo ya?
    İffet: Ben anladın efendim, ne dediğinizi. Niyetiniz ciddi, fakat bundan önce de müteaddit defalar söylediğim gibi, benim Bursa’da avukat bir sözlüm var.
    Mefaret: Ayrıca da daha yakışıklı.
    Tahsin: Ooof bee aaa! İffet Hanım, kardeşiniz hiç size benzemiyor.
    İffet: Maalesef, benzemez efendim. Maşallah o, böyle sulak bi yerde büyüdü. Haahhaa
    Tahsin: İlaaahi… Siz daha güzelsiniz. Minyon…
    İffet: Teveccühünüz.
    Tahsin: İstirham ederim, yarın bana burda bi radevu verin. Biraz sohbet ederiz… Yahut, Emirgan’a gider çay filan içeriz.
    İffet: Tahsin beycim, daha önce de söylediğim gibi benim Bursa’da avukat bir sözlüm var.
    Hamiyet: Dedim ben yaa!
    Tahsin: Siz lütfen unutun o adamı! Vallahi peşine düşer vurdururum onu!
    İffet: Aaaa!
    Mefaret: Nası vurduruyosun dağ başı mı burası yaa?!
    İffet: Suuss Mefaret!
    Tahsin: Onu vurduramazsam kendimi vururum! Hamiyeeet!
    Hamiyet: Efendim aağğbi?
    Tahsin: Ver silahımı!
    Hamiyet: Aaağğh, yapma, kıyma kendine aağbii!
    Tahsin: Kıyarım, ver tabancayı!
    Hamiyet: Al o zaman!
    (İffet ve Mefaret bağırışırlar.)
    İffet: Aaay napıyosun hemşire?!
    Hamiyet: Anacım koymuş bi kere kafasına.
    İffet: Neyi? Silahı mı?
    Hamiyet: Yook yok seni!
    Tahsin: İffet Hanım, sözlünüzü derhal bırakıp bana randevu vermezseniz, kendimi şuracıkta öldürürüm.
    İffet: Aaay! Sakın haa!
    Tahsin: Bakın tetiği çekiyorum!
    İffet: Ay vurucak ayol kendini! Aaay tamam tamaaam, yarın size randevu veriyorum Tahsin Bey!
    Tahsin: Söz mü?
    İffet: Söz, söz.
    Tahsin: O zaman, yarın burda bu saatte buluşmak ümidiyle İffet Hanım…
    İffet: Tamam, hay Allah peki…
    Hamiyet: Hadi hayırlısı!

Mefaret: Ay ne acayipsin abla ya? Tanımadığın etmediği adama randevüler, bilmem neler…
    İffet: Salak mısın kızım? Ben onu çoktan tahkik ettirdim bile… Sütçüoğlu muhallebicilerinin sahibi. İstanbul’da üç tane şubesi var. Varlıklıymış, çok da efendi bi adam.
    Mefaret: Ama senden büyük…
    İffet: Daha iyii… Böyle olgun adamlar kıymet bilir akıllım!
    Mefaret: Yalnız biraz aklından zoru vardı onun ha… Öyle kafasına silah dayamalar falan…
    İffet: Aaa, oyuncak tabanca o. Kız kardeşiyle aklı sıra beni kandırıcaklar. E bu kadar uğraştığına göre demek ki çok beğeniyo beni. Yok yok, münasiptir bu adam. Pek yakında, nezih bir semte, diker bir apartman, bir dairesinde biz otururuz. İki çocuk doğururum biri kız biri oğlan, ondan sonra geel keyfim geel! Haahaaay! Ay naapıcam ben Bursa’da? Çok sıkıcı.
    Mefaret: Sen bütün bunları düşündün mü?
    İffet: Elbette. Bir haftadır niye hergün bu parka geliyoruz sanıyosun? Adamın muhallebicisi şu köşede.
    Mefaret: E avukat sözlün?!
    İffet: Aman boşver onu. Cimrinin teki. Hiç sevmem cimri adam. Allah korusun. Erkek dediğin eli açık olucak. Öyle üç kuruş beş kuruş hesabı yapmiycak.
    Mefaret: Acayipsin. Peki madem bu kadar niyetin vardı, niye bir haftadır hayır diyosun?
    İffet: Naz yapıcaksın hayatta. Bak şimdi iyice kıymete bindim. Becerikli olucaksın bu hayatta…
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 10:31 pm

Burhan: Yaa ben senin yüzünden ne gördüm ki, poponu dönüyosun tirbiyesiiizzz!!!

Burhan: Yaa ne yapıyi bu böyle İfot allahaşkına? Bayağı da çirkin yapıyii yani, amma yeteneksiz çıktı ehtiyar.
    İffet: Aman Burhancım ancak öyle sakinleştirebildim.
    .......................................
    Burhan: Ehtiyar, nasılsın eyisiiin eyisiiin, sıvaaz, sıvaaz! Biraz yorum katsan şu yaptıklarına yaa, fabrikasyona dökmüşsün işi. Dur ben sana kendi eserlerimi gösteriym. İfooot! Nerde benim heykellerim?
    İffet: Ay hangi heykeller?
    Tahsin: Ben onları kurumamış çamur sandım, düzelttim.
    Burhan: Yaa ne düzeltmesi? Yorum denen bi şey var. Siz Picasso'nun tablosunu aldığınız zaman ordaki karının ağzını burnunu düzeltiyo musunuz? Şu evden sanatçı biri çıkmayacak mı yaaa?! Benim güzel feysim gülmeyecek mmiii?!

İffet: Sabah pencereden bi baktık ki, gönüllü trafik polisliği yapıyo. Seen geel, sen giiiit diye.
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 10:33 pm

Tanrıverdi: niye ya a yok cok yeteneklidir çok iyi taklit yapıyo hadi bi yapsana
    Tanrıverdinin arkadaşı : ya bırak şimdi utanırım ben yaa
    Kubilay: Ohooo
    Yaprak: Hem böylepis sakallı sivil polis olurmu ayrıca üzerindekide Newyork polisi departmanı üniforması
    Tanrıverdinin arkadaşı :Ya ben bi partide animatörlük yapmıştım ordan kalmış
    Fatoş :oyuncu musun sen canım
    Tanrıverdinin arkadaşı : Hayır müzisyenim ben
    Tanrıverdi: ya yok cok rahat cocuktur ya vallahi hemen halleder şimdi sizin karşınızda böyle ( burda bişey der ama anlaşılmıyo)
    Fatoş :Burhan hayatta yemez mümkün değil.
    Yaprak: Evet evet olmaz bu iş siz en iyisi gidin Tanrıverdi
    ( o sırada Burhan içeri girer)
    Tanrıverdinin arkadaşı : ( Mert Turak) Hey hey heyAdamım sen Burhan Altıntop olmalısın hı ?
    Burhan : Evet buyrun

Tanrıverdinin arkadaşı : ahh bazı şirketler senden şikayetçi adamım başkalarının hediyelerine el koymuşsun. Elimizde kanıtlar var
    Burhan : Ne hediyesi ya sen ne söylüyosun kardeşim hastamısın nesin ya
    Fatoş :dedim yemez diye ( tanrıverdi sus işareti yapar)
    Tanrıverdinin arkadaşı : sakın inkar etme adamım sakın inkar etme her tarafta köstebeklerimiz var anladınmı ayrıca ofisin dinleniyo
    Burhan : neyy ofisim mi dinleniyi
    Kubilay: amaaaannn
    Tanrıverdinin arkadaşı : ve gizli kamera kayıtları elimizde gizli kamera kayıtları var işte şimdi faka bastın adamım
    Burhan : gizli kamera kayıtlarımı ne dönüyi burda arkadaşlar biri bağa söylesin yaa
    Tanrıverdinin arkadaşı : BURHAN ALTINTOP..federal yasalara göre şu andan itibaren hırsızlık yaptığın suçuyla tutuklusun arkanı dön ve bacaklarını aç söylediğin herşey mahkemede aleyhinde delil olarak kullanılacaktır
    Burhan : alla alla yaa ( tanrıverdinin arkadaşı sessiz die bağırır burhan devam eder) Bi dakka ya ama kelepçe takıyosun bağa böyle iş olurmu ya Allah ım ya nişantaşında noliyi ( gibisinden bişi der)
    Tanrıverdinin arkadaşı : Eyalet hapishanesine gittiğin zaman ağlamak için vaktin olacak adamım
    Burhan : neyy eyalet hapishanesimi ama neyy Türkiye de yaşamıyozmu biz ( diz çöker)

litfen beni bırakın memur bey lütfen beni bırakın ben vergisini ödeyen bi vatandaşım çok yaşlı bi annem var Tokatta yalvarırım
    Yaprak: inanmıyorum ya
    Burhan :yaşlı bee adamı hasta etme Tokatta şu anda litfenn hediyeleri geri verirsem çünkü ben hiç birisini açmadım litfenn geri versem he hacı arkadaşlar litfen şikayetlerinizi geri alın ben yetkili biri olsun diye hediyelerin hepsini ben kendim aldıydım
    Fatoş : Ama burhan bey merkeze gidip ifade vermeniz gerekiyomuş
    Burhan : e o zaman parasını geri versem hepsini litfen olay basına yansımasın makbile duymasın skândal olabilir ailesi ne der sonra yaa
    herkes güler gülmekten ölür
    Fatoş : ay yeter ayol yazık adama hahaha
    Tanrıverdi: Burhan abi bu benim arkadaşım bizim gitarist ya

Burhan : neyy
    Yaprak: şaka yaptık şaka burhan bey
    Kubilay: ee burhancım o süslü püslü hediye paketleri atkılar felan he hepsi fitil fitil burnından geldi dimi canım
    Burhan :şakaymış (alkışlar) brava brava panik atak hastası arkadaşınıza böyle tatsız bir şaka yapmayı tıbben göze alıyosunuz öylemi iki tane ajanda bir kutu çikilata için arkadaşınızın ruh sağlığını bozuyosunuz brava şaika hanımında dediği gibi onaran çiftini burda tenzi ediyorum saygısızsınız basitsiniz ucuzzsunuzz ve kalpsizsiniz TİPSÜZLER
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 10:35 pm

burhan::'(nereye baksam makbileyi görüyorum.gülerek içeri giriyy böyle göğüslerini lip lip ettiriy(makbıle içeri grer göüslerini lip lip ettirir=
    burhan:yine oldu yaa.ben artık bu makbilenin gerçek mi hayal mi olduğunu anlayamadım.
    burhanfaçebuk ta burhan kız ararken serkan die birinden bıyıklı idare müdürleri grubuna üyelik teklifi glir)sirkan mı ....bıyıklı idare müdürleri grubu mu?bu ne yaa bu ne biçim grup sirkan
    burhan:aa özlem mi ilkokul arkadaşımmı çıktı ya vaaoov güzel kızmış.hemen öpüşmemiz lazım -

---------------------------------------------------

Seramik sahnelerinden...

Burhan: Bağa yazıyiiiii
    Şahika: Banalleşme Burhaaan! Elin işte gözün oynaşta.

Şahika: Meraba Saciiiit, seni çok özledim bebeğim, göresim geldi. Sonra da dedim ki, göresim yerine kendim geliym.

Makbule: Bütün manavları dolaştım, valla sizin evdeki domatesler gibisi yok yeenge.
    İfot: Yaa, makarna da mı öyle?
    zynpocean
    zynpocean
    VIP
    VIP

Kadın

Mesaj tarafından zynpocean C.tesi Nis. 05, 2008 10:35 pm

urhan ve Makbule kahvaltı hazırlarken itişmektedir...

Burhan: Yaa ni yapıyosun Makbıle tipsiz misin nesin yaa?!
    Makbule: Aaa yapmayın ama Burhan Bey, aynı çatı altında yaşiycaksak dost olmamız lazım. Ayrıca unutmayın ki, sevgi bitmez, sadece şekil değiştirir. Biz sizinlen iki iyi arkadaş olabiliriz.
    Burhan: Amaaan pıırrrt!
    Makbule: O kadar laftan sonra verdiğiniz cevap sadece bu mu?
    Burhan: İviit Makbıleee.

O sırada İzzet kıro bir halde, elinde çay bardağıyla gelir...

Burhan: O çay bardağı niye yalnuz, niye tabağı onu tirkeetti???
    İzzet: Saçma sapan sorular sorduğu için olabilir mesela.
    Burhan: Dooğru konuş laan, Sütçüoğlu Rezidandansında şimdiye kadar hiiç bir çay bardağı altlıksız dolaşmadı! Kıraathane mi laan burasııı?!

Burhan: Bu olucak şey mi yaa? Ben, eski nişanlım ve eski nişanlımın kocası aynı çatı altında... Viyak viyak bağıran çocukları hiç saymıyorum bile.
    İzzet: Üç tane.
    Burhan: Ney?
    İzzet: E saymıyorum dedin ya, üç tane.
    Burhan: Onu mu dedim gerüzeekaaalııı?
    İzzet: Doğru konuş lan pamuk helva.
    Burhan: Aaay İfooot, gördün mü bak hemen beni incittiii!!!

Makbule: Bilmem ki dayyyııı... İzzet kabul etmez. Yoksa ben istemez miyim yavruceğizlerim şu büyük salonda koştura koştura, bağıra çığıra büyüsün... Sen ne dersin yeeenge?
    İfot: Ben çekimserim.
    Makbule: Çekinme yeeenge söyle fikrini.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 5:08 pm